5 veidi, kā izdzīvot mazā dzīvoklī

Mazā dzīvoklī var būt grūti tikt galā ar jucekli: daudz lietu, nepietiek vietas. No otras puses, vienmēr ir vēlme un vienmēr ir risinājums.

Uzturēt kārtību mazā mājā vai dzīvoklī ir grūti, taču ir svarīgi iemācīties to darīt. Jo, ja vēlaties radīt haosu nelielā teritorijā, jums ir nepieciešami tikai daži "spraugas" preces. Kā to novērst??

1. Izmantojiet glabāšanas konteinerus. Cilvēki, kuri dzīvo pieticīgā izmērā, bieži uzskata, ka viņu dzīvoklis ir pārāk mazs, lai tajā varētu uzstādīt papildu skapi, grāmatu plauktu vai galdu. Tomēr, ja nebūsiet iegādājušies pareizās uzglabāšanas mēbeles, acumirklī veidosies nekārtība. Un, ja tas ir saspiests dzīvoklī, tas ir īpaši neērti. Pieņemiet to, ka jums ir noteiktas lietas, kas jūs interesē, kas atspoguļo to, kas jūs esat. Un atrodiet piemērotas mēbeles, lai tās pareizi uzglabātu.

2. Izmantojiet mēbeles ar uzglabāšanas vietu. Vai jums ir gultasvieta, ko varētu izmantot arī segu glabāšanai?? Pērkot jaunu gultu, meklējiet modeļus ar atvilktnēm vai vismaz pietiekami augstus, lai zem tiem varētu novietot konteinerus. Naktsskapīši parasti ir pārāk mazi, lai uz tiem novietotu visus žurnālus, ūdens vai tējas krūzes, pulksteņus, avīzes, brilles, lampas.. Iepērkoties pēc jaunas galda virsmas, domājiet ne tikai par tās lielumu Jums ir nepieciešams modelis ar plauktiem un/vai atvilktnēm. Tie var palīdzēt padarīt šauru telpu vieglāk pārvaldāmu.

3. Domājiet vertikāli. Mazākās mājās ir svarīgi maksimāli izmantot telpu. Domājiet vertikāli. Pakariniet papildu plauktus virs rakstāmgalda grāmatām vai dokumentiem? Ja jūsu rakstāmgalds ir pārāk mazs vai jums nav rakstāmgalda, varat pakārt mapes virtuvē, lai sakārtotu svarīgus dokumentus. Magnētiskās tāfeles – Arī lieliskas vietas, kur ievietot atgādinājumus un dokumentētus plānus. Tie neaizņem daudz vietas, taču var būt ļoti noderīgi, lai notīrītu lieko papīru uz darba virsmas un citām virsmām.

Lasīt arī  Mājas ārpus laika un telpas

4. Katru dienu pa mazliet. Mēs bieži sakām, ka mums nav pietiekami daudz laika, lai sakārtotu lietas. Taču ikviens var atrast 10-15 minūtes, lai pievērstos kādai konkrētai lietai. Izmēriet savu laiku, un jūs būsiet pārsteigts, cik daudz papīru un nevajadzīgu lietu varat apstrādāt īsā laikā, ja pilnībā koncentrēsieties uz uzdevumu.

5. Atbrīvoties no lietām. Iespējams, ka lielākā daļa no jūsu glabāšanā esošajām lietām ir izmestas. Tāpēc izmetiet tos ārā. Ja šo džemperi neesat valkājis trīs gadus, atdodiet to nabagiem. Un, iegādājoties jaunu lietu, simts reizes padomājiet, vai jums tā patiešām ir nepieciešama. Neaizmirstiet, ka pārtikai, kam beidzies derīguma termiņš, nav vietas virtuvē. Atbrīvojoties pat no dažām lietām, varat justies drošāk. Un, lai atbrīvotos no nevajadzīgām lietām uz grīdas, varat iegādāties kucēnu. Viņš par tiem ātri parūpēsies.


Ideja un foto no apartmenttherapy.com

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: