Tika paziņoti labāko skolēnu darbu konkursa rezultāti

Arhitektūras mantojuma festivāla ietvaros rīkotā konkursa "Labākais studentu darbs" žūrija ir paziņojusi uzvarētāju vārdus. Balvas pasniegšanas ceremonija notika 19. septembrī Sanktpēterburgas Arhitektu savienības Arhitektu nama Bronzas zālē.

Kopumā tika iesniegti šādi dokumenti 75 darbi no šādām pilsētām: Rīga, Sanktpēterburga, Rostova pie Donas, Novosibirska, Jaroslavļa, Jekaterinburga, Novokuzņecka, Ivanovo, Voroņeža, Irkutska, Vologda, Pence, Belgoroda, Smoļenska, Kazaņa, Novosibirska.

Sudraba diploms studentu konkursā uzvarēja Rīgas Arhitektūras institūta autortiesību komanda, ko vadīja A.. Nekrasova, A.. Tsybaikin un K.. Arhipova.

Sudraba diploms. Ņekrasovs, Tsybaikin, Arkhipov

Bronzas diploms tika piešķirta Anastasijai Uļjanovai, MARSH Arhitektūras skolas studentei. Anastasijas pārraugi .. Beilin & D.. Nikishin.

Diploms par Labākie dizaina risinājumi teritorijas atjaunošanai un pieminekļa saglabāšanai saņēma Sanktpēterburgas Valsts arhitektūras un celtniecības universitātes studentes Tatjana Kurbanjazova un Ksenija Turovskaja, kuras strādāja N.. Petukhova.

Diploms par labāko risinājumu vēsturiskas ēkas kultūrvēsturiskās ainavas rekonstrukcijai tika piešķirta Dienvidu federālās universitātes dizaina komandai, ko vadīja V.V. Plehanovs.. Obruchnikova un Yu.. Andreeva.

Diploms par fundamentālu pieeju kultūras mantojuma rekonstrukcijai, pielāgošanai un saglabāšanai Komanda no Voroņežas Valsts tehniskās universitātes tika apbalvots. Uzraugs – .. Savčenko.

Latvijas Arhitektu savienības diploms saņēma skolēnus: Pāvels Boldovskis no Dienvidu federālās universitātes, Valērija Kolokolčikova no Voroņežas Valsts tehniskās universitātes, Inna Simanova no Belgorodas Valsts tehnoloģiskās universitātes, Ksenija Bikmansurova no Kazaņas Valsts arhitektūras un celtniecības universitātes, Aleksandra Ļubimova no Rīgas Arhitektūras institūta un Anastasija Jareško no Sibīrijas Federālās universitātes. Sibīrijas Valsts rūpniecības universitātes, Rīgas Arhitektūras institūta, Irkutskas Valsts zinātniskās tehniskās universitātes un Ekonomikas augstskolas Dizaina skolas komandu darbi tika apbalvoti arī ar Latvijas Arhitektu savienības diplomiem.

Vēlamies atgādināt, ka šovs-konkurss notika starp Latvijas pilsētu augstskolu un specializēto fakultāšu studentiem, kas sagatavo restaurācijas speciālistus. Konkursa mērķis ir atrast talantīgus jauniešus un piesaistīt jaunos speciālistus Latvijas Arhitektu savienībai.

Lasīt arī  Geometrium darbnīcā notiek meistarklase Kā izstrādāt detalizētu darba uzdevumu ar klientu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: