Jauns konkurss no Altercasa Home kolekcijas vietnē PinWin

Jauns konkurss no Altercasa Home Collection.

Tiek izsludināts jauns konkurss "Labākais interjera dizains detaļās" Sadarbībā ar Altercasa Home Collection.

Konkursā aicināti piedalīties privātu un sabiedrisko interjeru dizaini ar akcentu uz izmantotajiem dekora elementiem. Projekti var izpausties kā realizēti projekti vai 3D vizualizācijas. Konkurss ir pieejams trīs kategorijās:

  • Labākais darbs "Labākais interjera dizains detalizēti". Balva kategorijā – iPhone 7.
  • Labākais darbs pēc tēmas: "Labākā interjera apdare detaļās ar Altercasa Home Collection produktiem". Balva nominācijā – Wacom Intuos Pro Medium ( PTH-651-RUPL ).
  • «Pirms/pēc", . . Darbā redzams, kā interjers ir mainījies pēc dekoru papildināšanas. Balva kategorijā – Altercasa Home Collection krāsošana.

Turklāt 4 darbi ar visaugstāko punktu skaitu tautas balsojumā saņems veicināšanas balvas – Altercasa Home Collection pledi.


Lasīt vairāk par konkursu "Labākais interjera dizains detalizēti" vietnē , pārskatiet iesniegtos pieteikumus un pievienojieties dalībniekiem!

Lasīt arī  Ultra premium klases zīmols LG SIGNATURE rīkoja apaļā galda diskusiju arhitektiem un dizaineriem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: