Villa Kijevā, kur tekstilam ir īpaša loma: dizainere Natālija Oleksijenko

Modernas dzīvojamās istabas interjers parāda tekstila dizaina iespēju bagātību. Kārbains raksts uz dīvāniem, krēsliem, spilveniem ir saskaņots ar tekstilizstrādājumiem uz tapetēm, lampu abažūriem un grīdas segumiem.

Dizaineres Natālijas Oleksienko projekts piedalās konkursā "Tekstils interjerā.

Dizainerei Natālijai Oleksijenko ir izdevies apvienot visas Villa Larus istabas ar tekstila dizainu tā, ka minimālisma interjers ir kļuvis patiesi mājīgs. Tekstila tēma tika pilnībā attīstīta no foajē līdz vannas istabai, virtuvei, viesistabai un guļamistabām Visur ir audumi, kas ir izturējuši stingru atlases procesu. Kārts raksts uz dīvāniem, krēsliem, spilveniem, tekstila tapešu fragmenti – īpaši tonēti ar gī un kafijas toņu krāsu.. padara dzīvojamās istabas interjeru modernā stilā ērtu un estētisku. Viļas interjera kompozicionālie akcenti ir lieli ķermeņi no kroku un vienkārša zīda un tekstila tapetes ar foto motīviem. Šis projekts parāda, kā moderna stila dzīvojamā istaba ar mīksto audumu Lora Piano palīdzību pārvēršas par taustes sajūtu telpu, kurā gribas iegrimt.

Lasīt arī  Studijas tipa dzīvoklis modernā minimālisma stilā: Natālijas Beļakovas projekts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: