Viegli un vienkārši: kā izveidot modernu skandināvu interjeru

Kā skandināvu mājīgumam vajadzētu izskatīties citās valstīs? Mēs pētām studijas Kononenko ID projektu un uzzinām, kā Harkovas dizaineri Ukrainas iekšzemē atveidoja skandināvu interjeru.

Uz fotoattēla: Koka mājas skandināvu interjers – Kononenko ID projekts.

Dizainera risinājums. Māja, kuru uzcēla un iekārtoja Harkovas arhitekti un dizaineri no studijas "Kononenko ID", piepildīta ar gaismu un gaisu. Šādā interjerā ir patīkami radīt un vienkārši baudīt dzīvi. Dzīvojamā istaba ir piepildīta ar gaismu un mājīgumu. Uz logiem nav aizkaru, televizora ekrāna un lielgabarīta mēbeļu. Vienkārši un dabiski. Visur tikai dabīgi materiāli. Skandināvu māju dzīvīgo, gaišo interjeru paspilgtina augi Gan pie sienas, gan podos uz plaukta, gan lielos metāla traukos uz grīdas.

8 triku atkārtošana

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: