Trīsstāvu lauku māja no koka: dizainers Totans Kuzembajevs

Neparasts mājas dizains, ko caurvij koka virsmu klusā mūzika: viss locās, vibrē un spīd.

Dizainera Totana Kuzembajeva lielās koka mājas projekts ir uzvarējis konkursā par labāko dzīvojamo ēku interjera dizainu.

Makalunas trīsstāvu lauku māja Rīgas apgabalā, Pirogovo kūrorta zonā, uzcelta māja. Virs zemes ir divi stāvi. Parasti interesanti mājas dizaini tiek veidoti, izmantojot dabiskus materiālus, un šajā projektā plaši tiek izmantots koks un dabiskais akmens. Grīda ir ieklāta Admonter parkets. Mitrās telpas ir apdarinātas ar cēlu, tumši pelēku, pelēku audumu Dzīvoklī ir minimālisma un bēniņu stila dizains, un tas ir sadalīts viesu un privātajā zonā Sicis mozaīka un dabīgais akmens. Uz visu guļamistabu sienām OMEXCO tapetes. Interesants mājas interjers nevar iztikt bez VIP zonu oriģinālā dizaina. Šajā gadījumā griestus rotā dekoratīvas lapegles sijas, telpu starp sijām aizpilda mēbeļu un groove griestu dēļi, bet sienas ir klātas ar parketu. Interesantas mājas var atrast diezgan bieži, taču šī ir oriģinālāka par daudzām citām. Paskatieties uz koka ozolkoka vitrāžām un autora kamīnu viesistabā! Panorāmas stiklojums un grīdā iebūvētie konvektori padara apkārtējo dabas ainavu par neatņemamu un harmonisku interjera sastāvdaļu. Vannas istabas griestos ir logs. Dizaineru vannas istabas armatūra Keramag, Duravit, Valleroy&Boch. Zehnder radiatori.

Lasīt arī  Studija ar atsevišķu guļamistabu un virtuvi un dzīvojamo istabu: dizainere Ekaterina Kazhkenova
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: