Telaviva: studijas tipa dzīvokļa pārbūve par dzīvokli

Vecā nereprezentablā studija ir aizstāta ar modernu un stilīgu dzīvokli ar viesistabu, guļamistabu, virtuvi, kabinetu un divām vannas istabām. Tik daudzu funkcionālo zonu izvietojums, neradot pārblīvētības sajūtu, bija iespējams, pateicoties oriģinālajiem plānojuma risinājumiem. Piemēram, skapji un stikla starpsienas pilda sienu lomu starp telpām.

Dzīvokļa detaļas: 55 kvadrātmetrus liels dzīvoklis netālu no aizņemtās Bāzeles laukuma Jafā, Telavivā.

Arhitekti veco pamesto 55 kvadrātmetru lielo dzīvokli ar vienu guļamistabu un vienu vannas istabu pārprojektējuši par stilīgu divu guļamistabu dzīvokli ar vannas istabām viesiem un īpašniekiem, ērtu virtuvi un atvērtu balkonu ar skatu uz sulīgiem apstādījumiem. Taču Maayan Zusman Interior Design kopā ar Studio 6B darbiniekiem Amiru Navonu, Maayan Zusman un Moran Ben Ami šajā telpā nav uzcēluši jaunas sienas.. Telpa ir sadalīta ar pēc pasūtījuma izgatavotiem skapjiem un stikla starpsienām. Īstenots 2014. gadā.


Lasiet arī:

  • Brutāls dzīvoklis vecpuišim: 55 kvadrātmetri oriģinālu ideju
  • No studijas 55 kvadrātmetru platībā Divvietīga guļamistaba Provansas stilā
  • Kā iekārtot Brežņeva dzīvokli 55 kvadrātmetri

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

stāva plāns.
55 kvadrātmetru dzīvoklī ir vairākas zonas. Gandrīz kvadrātveida telpa ir sadalīta T formā, izmantojot skapjus no griestiem līdz grīdai un stikla "sanitāro bloku", kas atrodas perpendikulāri tai – tajā ir divas tualetes iemītniekiem un viesiem un dušas telpa.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Virtuve atrodas pa labi no ieejas, bet dzīvojamā istaba ir tālāk. Dzīvoklī nav koridora, tā funkciju pilda lamināta grīdas sloksne. Lentes piešķir telpai struktūru un veido psiholoģisku robežu starp gaiteni un dzīvojamo istabu. Siltie īsta koka toņi interjeram piešķir mazliet "piezemētu" noskaņu, jo baltās sienas saplūst ar griestiem un rada gandrīz kosmisku bezgalīgas telpas sajūtu. Izskatās, it kā uz dzīvojamās istabas sienas būtu melnas nišas, taču tā ir optiska ierīce, lai padziļinātu mazo telpu. Patiesībā spīdīgi melnie plaukti ir vienkārši piestiprināti pie sienas. Melns kubs slēpj viesu vannas istabu.

Lasīt arī  Parīze: studija 29 kv.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Baltajās virtuves mēbelēs, kas aizņem vietu no grīdas līdz griestiem, nav pat rokturu: visas ierīces ir paslēptas, visas ierīces ir iebūvētas, visi trauki nav redzami – tāpēc virtuve ar vienkāršām baltām sienām izskatās viendabīga. Šis paņēmiens ļauj to "maskēt" nelielā dzīvoklī. Melnais priekšauts ir izgaismots un izskatās stilīgi, bet nav drūms. Virtuves sala ir pārvietota telpas vidū: tā kalpo arī kā ēdamgalds.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Interesanti: televizors ir uzstādīts uz staba, un to var izvērst uz virtuvi vai dzīvojamo istabu. Balkons visā platumā ir iestiklots, tāpēc klusā, zaļā iela it kā ir kļuvusi par telpas turpinājumu.

Foto: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Mazas platības dizains prasa, lai jūs varētu iztikt bez nepieciešamības pēc. Un tiem, bez kuriem nav iedomājams komforts, padariet tos pēc iespējas vieglākus un neuzkrītošākus. Masīvā galda vietā pie dīvāna dizaineri izvēlējās caurspīdīgu "kabīni" un smagu, bet pie dīvāna novietoto

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Spoguļi ir dizaineru labākie draugi, ja vēlaties, lai neliels dzīvoklis izskatītos lielāks. Šajā gadījumā spogulis ir pārnēsājams.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Stikla kubs ir galvenais dzīvokļa dizaina elements. Tas sastāv no divām daļām: caurspīdīgas un melnas. Kubs satur visas "mitrās" zonas. Melnajā zonā dzīvojamā istabā ir viesu vannas istaba, bet caurspīdīgajā zonā guļamistabā ir dušas telpa un galvenā vannas istaba.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Kubs atdala guļamistabu un darba telpu ( kabinets ). Ja sienas nebūtu caurspīdīgas, telpa būtu pārvērtusies par trim mazām kabīnēm. Taču tās ielaiž gaismu, un rodas sajūta, ka tā ir liela atvērta telpa. Kad nepieciešams izmantot tualeti vai dušu, vienkārši aizveriet stikla durvis un aizvelciet aizkaru.

Lasīt arī  No garlaicīga koplietošanas dzīvokļa - dzīvoklis ar dvēseli

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Biroja rakstāmgalds atrodas pie loga – mediķu iecienīts variants. Strādājot ar dokumentiem vai pie datora, jūs gribot negribot skatāties uz ielu, atpūšoties un nemanāmi vingrinot acu muskuļus.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Pat tad, kad aizkari aizsedz "sanitāros priekšmetus", tiek saglabāta perspektīva un telpas sajūta.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Starp guļamistabu un virtuvi un dzīvojamo istabu nav slēgtas robežas: skats neapstājas pie sienas, bet gan seko perspektīvai. Iebūvējamie skapji, kas atdala abas istabas, tika izgatavoti pēc pasūtījuma. Tajās ir paslēptas visas elektroierīces.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Melnas žalūzijas ir grūti ieteikt tiem, kas dzīvo drūmā, aukstā klimatā, bet dienvidu reģioniem un saulainām telpām tās ir pieņemams un pat vēlams risinājums. Guļamistabas interjers, tāpat kā visa māja, ir minimālisma stilā; trīs veidu apgaismojums un plakāts kā erzac logs uz akli baltas sienas ir unikāls dekors. Viens no naktsskapīšiem ir piekarināms – vietas taupīšana ir svarīga pat mazākajās detaļās.

Fotogrāfs: Gidon Levin 181 Arhitektūras fotogrāfija

Dizaineri uzsver, ka viņi centušies izmantot katru dzīvokļa platības centimetru, bet balkonu atstājuši atvērtu. Māja atrodas klusā, strupceļā, un tās iedzīvotājiem ir lieliska iespēja siltos vakaros pasēdēt ārā. Un, lai vēl vairāk pietuvinātu viņus dabai, uz balkona tika iestādīts apelsīnu koks.

APSKATIET PROJEKTU KOPUMĀ

Interesanti plakani dizaini

Dzīvokļa interjers no Artinstall projekta Dzīvokļa interjers no Lofting architecture Dzīvokļa interjers no dizainera projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: