Studija ar sarkaniem griestiem – Natālijas Vasiļjevas projekts

Plakani izkārtojumi var būt ļoti netriviāli. Šie ir dzīvokļu izkārtojuma varianti tika īstenoti dzīvokļa projektā jaunam mūsdienu lielpilsētas iedzīvotājam.

Mūsdienīga dzīvokļa projekts 74 kv.m – Natālija Vasiļjeva – konkursa "Labākais dzīvokļa dizains" dalībniece Citi divistabu dzīvokļu izkārtojuma varianti pie

Modernā 74 kvadrātmetru dzīvoklī saimniecei ir divguļamā gulta.- jauna meitene ar aktīvu dzīvesveidu. Telpas kompozicionālais un semantiskais kodols ir apļveida viesistabas studija, aiz kuras rādiusa sienām slēpjas guļamistaba un liela garderobes telpa, kuras izmērs ir vienāds ar gandrīz trešdaļu dzīvokļa platības. Dzīvojamās istabas neparasto formu akcentē spilgts elements pie griestiem, pusapaļš dīvāns un stikla starpsienas bārs ar stikla darba virsmu. Kopumā stikls ar savām dekoratīvajām un konstruktīvajām īpašībām ir viena no galvenajām sastāvdaļām šī sarkanbaltsarkanā dinamiskā interjera. Visi galvenie gaismas avoti ir stikla, vannas istabu norobežo bīdāmā starpsiena. Visbeidzot, arī dekoratīvās gaisa burbuļu kolonādes dzīvojamā istabā ir izgatavotas no stikla. Vannas istaba ir ļoti īpaša vieta dzīvoklī pilnībā redzams no ieejas, tas ir aizverams ar biezu baltu aizkaru iekšpusē īstajā brīdī.

Projekts modernam 74 kvadrātmetru lielam dzīvoklim.m no Natālijas Vasiļjevas "labākā plakanā dizaina" konkursa dalībnieks vietnē

Lasīt arī  Manhetena: dzīvoklis 39 m2.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: