Sapņotāji: dizainera Jana Sahareviča trīsistabu dzīvoklis Maskavā

Šis dzīvoklis ir radīts skaistam jaunam un ļoti interesantam pārim, kam patīk apdrukas, ģeometrija un raksti. Tāpēc visa interjera pamatā ir ģeometrija, tīras līnijas un kontrasti.

Galvenās klientu vēlmes šajā jaunajā ēkā bija:

  • Iespēju robežās saglabāt esošo sienu stāvokli
  • nodrošināt atsevišķu ģērbtuvi
  • Vannas istabas un tualetes integrācija
  • renovācijas izmaksas: minimālas
  • stils: minimālisms
  • radīt brīvības un viegluma sajūtu
  • radoši un mākslinieciski izpausties dizaina projektā.

Pie ieejas melni griesti un melni plankumi kontrastē ar baltajām mēbelēm. Tāpēc paši prožektori ir neredzami, atstājot tikai gaismu. Un sienas raksta diagonālās līnijas vizuāli paplašina telpu.

Visas mēbeles ir vieglas un kodolīgas, bet vienlaikus funkcionālas: liels iebūvēts skapis ar bīdāmām durvīm nodrošina pietiekami daudz uzglabāšanas vietas. Garderobē ir arī atsevišķa vienība mājsaimniecības un saimniecības priekšmetiem. Vajadzības gadījumā bīdāmās skapja durvis kalpo arī kā virtuves un dzīvojamās istabas durvis.

Ieejas zālē ir siena piezīmēm un attēliem.

Citronkrāsas lampa piešķir šai telpai saules gaismu un sulīgu akcentu.

Un melnie gaiteņa griesti savienojas ar baltajiem griestiem un ar vertikālām svītrām stiepjas pāri vannas istabas sienai.

Kombinēta vannas istaba vienkrāsainā, neuzkrītošā krāsu gammā. Šajā nelielajā telpā bija svarīgi ņemt vērā ikvienas detaļas ērtības. Platās vertikālās svītras padara griestus lielākus un nodrošina papildu pacēlumu. Apgaismojums ir sadalīts divās zonās: ja nepieciešams, var ieslēgt tikai gaismu virs dušas zonas, lai radītu īpašu apkārtējās vides apgaismojuma efektu.

Vienkrāsaina guļamistaba, diskrēta un kodolīga, tikai atpūtai un relaksācijai. Naktsskapīši un slēdži ir nokrāsoti bagātīgā samtainā sienas krāsā, tāpēc ir pilnīgi neredzami un šķiet bezsvara un neredzami.

Guļamistabā tika uzstādītas jaunas bīdāmās vieglās starpsienas. Tādējādi dzīvoklī tika izveidota atsevišķa garderobes telpa.

Lasīt arī  Parīze: 45 kvadrātmetru liels bēniņš.

Dzīvojamā istabā ir saglabāti visi dabiskie sienu izvirzījumi. Tos izceļ svaiga piparmētru krāsa. Visas pamatkrāsas ir maigas un gaišas.

Pie loga novietoto rakstāmgaldu var izņemt no ierastā izmēra un pārveidot par lielu ēdamgaldu.

Virtuves zonā bārs ir balstīts uz caurspīdīgas pamatnes. Virs tā ir trīs piekaramie stikla lampas, kas interjeram piešķir īpašu vieglumu.

Bērnu istaba ir gaisīga un gaiša, pateicoties minimālam mēbeļu daudzumam.

Balkons ir pilnībā stiklots, no kura paveras skaists skats.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: