Radošs interjers vientuļajam puisim: bēniņi ar uguni

Vientuļa vīrieša dzīvoklim ir jāizskatās pēc laba apraksta, lai jau no pirmā acu uzmetiena var redzēt, ka viņš ir pārliecināts, drosmīgs, gudrs un ironisks puisis. MAD Architects veidots futūrisma, minimālisma un bēniņu kokteilis – piemērs tam, kā mītne var izdaiļot ikviena lāča privāto dzīvi.

Dzīvokļa lielums ir svarīgs, bet ne noteicošais dizainera ziņā. Mūsdienīgu bēniņu var izveidot jebkurā telpā.

Informācija par dzīvokli: vecais bēniņi 57 m2.m, metāla sijas, ķieģeļu sienas

Par īpašniekiem: vientuļš vīrietis

Klienta vēlmes: mūsdienīga dzīvojamā telpa

Kad arhitektu biroja MAD Architects dizaineri to pirmo reizi ieraudzīja, ēkā bija tikai tukšas ķieģeļu sienas, noskrāpētas dzelzsbetona plāksnes un viena nesošā kolonna… ( bēniņi ) bija jāpārveido par modernu mūsdienīgu vīrieša mājokli. Nedomājiet par to: bēniņu stils tika radīts, lai pārveidotu vecos bēniņus par ērtiem dzīvokļiem. Šādu izvēli veicināja arī dzīvokļa lielums. Brutālajam ķieģelim dizaineri pievienoja skandināvu minimālismu, iespaidīgu futūrismu, dabīgu koku un dzīvu uguni. Tas ir pārsteidzoši organisks maisījums.

57 kv. m dzīvokļa projektētāji.Šķita, ka viesistabā ir daudz manevrēšanas iespēju, taču izvēlētais stils prasīja daudz atvērtu telpu. Arhitekti ne tikai izvairījās no guļamistabas iekārtošanas, bet pat iebūvēja stikla starpsienas vannas istabā. Zonēšana galvenokārt tiek veikta ar mēbelēm: guļamistabā tas ir drēbju skapis, dzīvojamā istabā – skapis

Uzreiz priekšā ir liels garderobes skapis ar bīdāmām durvīm. Ergonomisks risinājums, kas ļauj pēc iespējas vairāk lietām atrasties savās vietās.

Virtuve nav izvietota gar sienu, kā ierasts, bet gan, gluži pretēji, atsevišķā līnijā. Šis paņēmiens ne tikai nodrošina vairāk gaisa un gaismas darba zonā, bet arī vizuāli zonē darba vietu. Stingrās 70. gadu mēbeles nosaka telpas toni un lieliski kontrastē ar ķieģeļu mūri. dizaineri spēlējas ar faktūru: dabīgā koka, ķieģeļu, metāla, betona un vienkāršas baltas virsmas piesātina interjeru, piešķirot tam dabisku izskatu. Kamīns ar dzīvu uguni ir galvenais telpas dekors; tas rada mājīgumu un turpina ekoloģisko tēmu.

Lasīt arī  ESUSHI

Ja vēlaties viesistabā radīt vieglu, gaisīgu iespaidu, izvēlieties smuku kājstarpi ( pat mīkstu ) lai tā "peldētu" gaisā. Dzeltens arī uzlabo noskaņu, piešķirot telpai dzīvesprieku. Grāmatu plaukts ne tikai atdala dzīvokļa privāto zonu, bet arī papildina brutālo gaisotni.

Tūlīt aiz plauktu vienības atrodas neliels birojs. To ir viegli organizēt – neliels konsoles galds praktiski iederēsies jebkurā interjerā, un futūristiski dizainera krēsli rotās telpu labāk nekā jebkurš dekors.

Uzmanību piesaistošais elements guļamistabā: milzīgs, netradicionālas formas melns drēbju skapis. Arhitektu izstrādātais garderobes dizains. Milzīgs melns akmens darbojas kā vizuāla starpsiena un skulpturāls dekoratīvs elements. Viegls baldahīns virs gultas piešķir tai mājīgu izskatu, eklektiskajā interjerā spēlējoties ar antīkiem attēliem. Vēl viens triks ir grafiti uz sienām, kas imitē Banksiju – tas ir lielisks veids, kā dažādot bēniņu interjeru ar "ielas" dizaina elementu palīdzību.

Lai vizuāli palielinātu telpu vannas istabā, starpsiena starp vannas istabu un guļamistabu tika izgatavota no stikla. Ja nepieciešams, privātumu palīdzēs nodrošināt vieglie aizkari. Arī durvis, kas ved uz priekštelpu, ir no stikla, taču tonētas. Tas darbojas kā spogulis, atstarojot telpu un vizuāli palielinot apjomu. Īpaši jāatzīmē izlietnes dizains – labs risinājums šaurai, iegarenai telpai.

Plakano projektu katalogs

Dzīvokļa interjers no arhitekta Oleksandra Mihailika projekta Dzīvokļa interjers no ražošanas uzņēmuma IP Architects projekta Miss Green ekodizaina studijas projekts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: