Postmoderns dzīvoklī ar skatu uz Kamenny salu: dizainere Anna Pershukova

Risinājums ir pārāk vienkāršs: dzīvoklī uzstādīt starpsienu? Bet StudioKORA arhitektiem dzīvokļa sienas starpsienas ir iedvesmas un radošuma simbols.

Dizaineres Annas Pershukovas ultramodernā dzīvokļa dizaina projekts piedalās konkursā "Konceptuālākais interjers: spilgta ideja"

Dizainere Anna Pershukova ir radījusi interjeru 165 kvadrātmetru lielajā dzīvoklī. m jaunajā mājā Sanktpēterburgas Smilšu krastmalā. Klienti – jauns pāris, kuru vieno mīlestība pret ceļošanu un iespaidu maiņu – neiebilda pret drosmīgiem risinājumiem. Tā rezultātā lielākajai daļai dzīvokļa sienu ir tumši violeta krāsa – ideāls fons dekoratīviem akcentiem: gaišs dīvāns un spilgti dzeltensultramarīna krāsas krēsls viesistabā, izkausēta piena krāsas mēbeles guļamistabā, tirkīza krāsas pufs priekšnamā. Viens no spilgtākajiem un veiksmīgākajiem atradumiem Telpas atdalīšana ar viļņotu, sudraba krāsas plastmasas sienu, kas paslēpj uzglabāšanas sistēmu. Tik oriģinālas dzīvokļa sadalīšanas iespējas nav bieži. Dzīvokļa starpsienas ir izgatavotas no MDF, kas ir cinkots ar plānu metāla kārtiņu un tāpēc ir diezgan viegls. Tas tika izgatavots Itālijā pēc pasūtījuma. Arī liela daļa dzīvokļa mēbeļu ir itāļu izcelsmes.

Dizaineres Annas Pershukovas projekts – konkursa "Konceptuālākais interjers: spilgta ideja" dalībniece

Lasīt arī  Lauku mājas pārbūve: 4a Architekten
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: