No divistabas līdz studijai ar nelielu izolētu guļamistabu

Kas ir svarīgāks ērtai dzīvei – daudz mazu istabu vai plaša telpa?? Jaunieši izvēlas otro variantu – minimālas starpsienas un maksimālu brīvību.

Pateicoties pareizai mēbeļu izvēlei un spilgtiem dekoratīviem elementiem, dzīvojamā istaba ir vizuāli plaša un piepildīta ar jautru noskaņu.

Šeit ir īss ieskats dzīvoklī: 2 guļamistabu dzīvoklis ar platību 64,3 m2. 12 stāvu ķieģeļu ēkas 3. stāvs.

Dzīvokļa īpašnieks: jauns vīrietis.

Klienta vēlme: 2 istabu dzīvokļa pārbūve un mūsdienīgs interjera risinājums.

Dzīvojamās platības izkārtojums pēc 2 guļamistabu dzīvokļa pārbūves ķieģeļu ēkā.

Divistabu dzīvokļa pārbūve ir pilnībā mainījusi vietas izskatu. Krasi likvidējot visas nevajadzīgās iekšējās starpsienas un izvairoties no raupja zonējuma, vecā divvietīgā guļamistaba ir pārveidota par modernu studijas tipa dzīvojamo telpu. Nelielā platībā bija izvietotas visas ērtākai uzturēšanās nepieciešamās zonas. Durvju trūkums radīja lielu koplietošanas telpu ar virtuvi, ēdamzonu un atpūtas zonu. Dizaineris ir iekļāvis pat balkona zonu. Pēc lodžijas savienošanas ar dzīvojamo telpu ir izveidota pilnvērtīga darba zona. Pareiza plānošana pat ļāva izbūvēt lielu garderobes telpu, kas atrodas blakus gaitenim, nevis blakus mazai izolētai guļamistabai.

Spogulis priekšnamā ne tikai paplašina nelielo telpu ieejas zonā, bet arī paslēpj elektrības kārbu.

Attēlā redzams, ka dažādu funkcionālo zonu vienotību pasvītro viens un tas pats grīdas segums, bet durvju trūkums ietver sabiedrisko zonu un mini priekštelpu.

Avantgardas gleznas košās krāsās un raibi dekoratīvie spilveni uz lakoniska dizaina modernā dīvāna ir spilgti viesu zonas akcenti.

Kad balkons ir savienots, tas tiek izolēts un pārveidots par mini biroju. Blakus darbavietai ir stūrītis atpūtai un pārdomām – Spilgti sarkans krēsls milzīgā caurspīdīgā plastmasas lodē, kas piekārta pie griestiem.

Lasīt arī  Dzīvoklis ekominimālisma stilā: dizainere Dina Meževova

Dažu virtuves mēbeļu izvietojums ir precīzi regulēts līdz centimetram. Visas elektroierīces ir integrētas kompaktās koka mēbelēs. Bāra lete ar augstiem ādas bāra krēsliem darbojas kā ēdamgalds.

Guļamistabas arhitektūras pamatā ir dažādu faktūru virsmu kombinācija. Koka grīda uz grīdas, raupja betona imitācija uz griestiem un sienām, stikla starpsiena.

Stikla siena, kas atdala guļamistabu un vannas istabu, vizuāli apvieno abas zonas. To atgādina lielais spogulis virs izlietnes, kas atspoguļo un sadala blakus esošo telpu perspektīvu.

Betona apdare piešķir vannas istabai brutāli modernu izskatu.


Mēs ierosinām novērtēt rezultātu Kā tika īstenota šī 3D koncepcija. Vairāk lasiet rakstā "Rīga: 55 kv. "


Citi dzīvokļu projekti

Dzīvokļa interjers no dizaina biroja GraDiz projekta Dzīvokļa interjers no Apex Design projekta Dzīvokļa interjers no dizainera projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: