No 55 kvadrātmetru studijas līdz Provansas stilā iekārtotai divistabu istabai

Ja Provansas stilu papildināsiet ar daļu klasikas, pievienosiet vācu motīvus un modernus elementus, jūs varat ne tikai radīt jauna veida "cietu" Provansi. Taču tā arī pārvērš nelielu istabu par pilnīgi plašu divistabu. Mācīšanās no Dinas Salakhovas.

Provansas dzīvoklis – ne vienmēr mīksts un meitenīgi gaisīgs. Tas var būt diezgan ciets, un tajā pašā laikā dvēselisks interjers.

Informācija par dzīvokli: 55 m2 liels dzīvoklis. . atvērtā tipa

Par īpašniekiem: uzņēmēja

Klienta vēlmes: Provansas motīvi interjerā

55 m² ar atvērtu plānojumu un lieliem logiem Sākotnēji šajā telpā strādāja dizainere Dina Salakhova. Saimniece Enerģiska biznesa sieviete, kas vēlējās vieglu, ērtu atmosfēru ar šiku mājās. Par projekta pamatu tika izvēlēts Provansas stils, taču nevis tīrā veidā, bet kā "savienojošais posms". Interjerā ir atrasta vieta gan klasiskiem, gan mūsdienīgiem elementiem. Tāpēc Provansas dzīvoklis ir brutālāks nekā citi, bet arī izturīgāks. Tumšs dekors piešķir telpai cēlā glamūra noskaņu.

Virtuve, ēdamistaba un dzīvojamā istaba apvienotas vienā telpā. Virtuves zona aizņem nelielu nišu stūrī un ir norobežota ar brokastu bāru. Kliente vēlējās neuzkrītošu telpu, tāpēc izvēlējās neitrālu pelēku sienu krāsu un šokolādes krāsas koka furnitūru un detaļas. Līstes gar sienām, kas imitē klasiskos paneļus, ne tikai rada telpas "klasisko" izskatu, bet arī vieno telpu. Plašas baltas grīdlīstes, kas arī ir klasiska iezīme, paceļ griestus. Pelēkā sienas ainava vienlaikus pilda vairākas funkcijas: tā dažādo mazliet sauso interjeru, rotā tukšo sienu un pilda loga lomu, radot apjomu.

Dīvāns in

Baltas virtuves fasādes ar paneļiem – klasisks Provansas stils. Kontrasts ir melnā krāsā

Liels, augsts spogulis priekšnamā ir ne tikai būtisks mājas aksesuārs, bet arī veids, kā paplašināt mazo telpu. Atbilstoši šai tendencei tas nav piekārts pie sienas, bet gan stāv uz grīdas, it kā jūs būtu aizmirsis to pakārt. Iebūvējamā skapja durvis ir veidotas tāpat kā iekšdurvis, kuras visas tika izgatavotas pēc dizainera skicēm.

Lasīt arī  Parīze: 25 m² liels dzīvoklis.

Divviru bīdāmās durvis ved uz plašo guļamistabu – tās ir augstas, līdz pat griestiem, un vizuāli padara telpu augstāku. Vieglā dubultstikla konstrukcija izpludina robežu starp telpām un piešķir tām gaisīgu izskatu. Krustveida vērtņu raksts nav tipisks Provansas stils, taču tā vācu motīvi piešķir interjeram robustumu.

Guļamistaba ir veidota, neapdraudot tās funkcionalitāti

Vannas istabas galvenā "iezīme" ir cēlā ķiršu krāsa, kas piešķir telpai mājīgumu. Eleganta piekaramā lustra un brāļi spoguļa sānos rada mājīgu izskatu. Baltas grīdas, griesti, sienas un mēbeles padara nelielu telpu lielāku un gaišāku. Ķieģeļu flīzes uz sienas, paneļu durvis un pītie grozi ir veltījums Provansas tradīcijām, bet "lidojošās flīzes" uz grīdas ir klasisks stila elements. Melni ieliktņi uz grīdas saspēlējas ar tumšo kontrastējošo darba virsmu.

Moderns dzīvokļa interjers

Dzīvokļa interjers no dizainera realizēta projekta Dzīvokļa interjers no arhitektes Jeļenas Ponomarenko projekta Dzīvokļa interjers no arhitekta Vladimira Malašonka projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: