Mājīgs dzīvoklis Rīgas ziemeļos: dizainers Igors Kazakovs

Gaišs, klasisks interjers, kurā medus un zelta toņi harmoniski mijas ar plūmju toņiem, radot maigu un ērtu dzīves telpu.

Interjera dizaina virtuve ar dīvānu, ko veidojis Igors Kazakovs, labākā interjera dizaina konkursa dalībnieks: lauku māja, dzīvoklis

Nav liels ( 84 kv. ) dzīvoklim Rīgas ziemeļos bija nepieciešama silta un mājīga ligzda, kurā dzīvot. Šim nolūkam dizainers Igors Kazakovs izvēlējās klasisku stilu un gaišu, siltu paleti. Šaurais koridors ar ģērbtuvi, kas stiepjas no gaiteņa gar dzīvojamo zonu, ir ieturēts gaišos toņos ar medus krāsas krāsām. Dzīvojamā istabā medus tonis vienmērīgi mijas ar plūmju, saglabājot dekora zelta toņu akcentus. Tāda pati līnija turpinās arī ēdamistabas zonas dizainā. Virtuves ar dīvānu dizains apvieno funkcionalitāti un estētiku: neskatoties uz nelielo telpas izmēru, mēbeles un visas darba ierīces. Dizainere ir atgriezusies pie sākotnējā siltā krāsu gammas risinājuma guļamistabā un vannas istabā. Šauras kolonnas un cirsts dekors piešķir interjeram svinīgumu.

Lasīt arī  Divu guļamistabu studijas versija: Jūlijas Kļuevas projekts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: