Ideālā māja #14: Mūsdienu Anglija

Slavenā Latviešu interjera dizainere Varvara Zelenetskaja izvēlas savu Rietumu kolēģu dizainu. Un paskaidro, kāpēc viņa šo māju sauc par perfektu. Virtuālā pastaigā pa interjeru Varvara skaidro pārsteidzošās detaļas un paņēmienus, kurus ir vērts ņemt vērā. Citā izdevumā "Chelsea" savrupmāja.

Maigi brutāls, minimālisma stilā veidots interjers ar bēniņu elementiem. Telpas arhitektūra kompensē klusumu un pasteļkrāsas.

Mājas apraksts. Piecstāvu mājā Notinghilā ir 298 kvadrātmetri dzīvojamās platības.. Pirmajos divos stāvos ir plaša divlīmeņu dzīvojamā istaba ar diviem kamīniem un virtuve-ēdamistaba. Galvenā guļamistaba aizņem visu augšējo stāvu Četras guļamistabas, divas vannas istabas un peldbaseins.

Kāpēc perfekts?? Paskatieties uz tērauda cokola, metāla radiatoriem un tīkkoka krāsas koka stiklojumu. Un kāpņu risinājums tikai mākslas darbs!

Dzīvojamā istaba. No šī leņķa fantastiski skaisti izskatās trīs apjomi: kamīni un kāpnes, kas iebūvētas stikla kubā ar krustām koka rāmjiem. Tās ir šīs telpas arhitektoniskā dominante. Arī pats kamīns ir kuriozs. Patiesībā tā ir daļa no sienas, ko izceļ teksturēts apmetums. Šāda milzu kolonna ar uguni tajā. Ļoti smalka mēbeļu forma. Viņu "toque-bone struktūras atbalsta interjera kopējo noskaņu.

Virtuve. Ļoti grafiska un stilīga virtuve. Vēlreiz par detaļām. Tās krustojumu savienojumi ir savienoti ar īpašiem metāla kronšteiniem. Tādi paši stūri ir uz kāpņu kastes rāmjiem. Bravo autoram! Laikā, kad visi tiecas pēc specefektiem, tas ir tāds pats izsmalcinātības līmenis kā Hjūijam Morisam! Rombu flīzes uz grīdas – moderns mūsdienu tendence. Un "stikla priekšauts" neapšaubāmi ir ļoti pievilcīgs ar aizmugurējo apgaismojumu. Tas papildina virtuves koncepciju, padara to pilnīgāku.

Ēdamistaba. Izaicinošs ērtības ziņā, bet 100 % nevainojams ēdamistabas dizaina ziņā! Galu galā, kad dizainers interjeru ir izkopis līdz pilnībai ar katru detaļu, tad tas arī izskatās perfekti… Arī šajā gadījumā centrālās kompozīcijas grafiskais risinājums atspoguļo interjeru kopumā.

Lasīt arī  Māja, kurā galvenā loma ir dabīgiem audumiem: dizainere Maria Vatolina

Guļamistaba. Guļamistaba ir askētiska. Taču tajā ir arī interesanti elementi. Piemēram, logs vannas istabā, kas ir gan papildu apgaismojums, gan sienas arhitektūras elements. TV siena guļamistabā atgādina kamīnus dzīvojamā istabā. Tādējādi neuzbāzīgi apdares elementi rada stila sajūtu.

Vannas istaba. Lofta stils. Cementa un betona tekstūra, ko izmanto dažādās kombinācijās. Īpašs elements ir izlietne, kas izgatavota pēc pasūtījuma īpašā formā. Tā ir apzināti raupja, kas piešķir tai pikantumu.

Peldbaseins. Stingri minimālistisks baseina tilpums. Ļoti patīkama krāsu kombinācija – pelēkas/zilas flīzes un kastes sēdekļi ar tīkkoka krāsas pārvalkiem. Labi veidota gaismas kaste, no kuras gaisma krīt tieši uz baseina klāja.

fasāde. Vēlreiz jāuzsver, ka autors ir ļoti prasmīgi strādājis ar materiālu. Neskatoties uz to, ka interjers ir moderns, tas ļoti taktiski "sadzīvoja" fasādes krāsu gamma, maksimāli izmantojot logu skaistumu.

Spilgts interjers

Dzīvokļa interjers no dekoratora Denisa Furmanova projekta Dzīvokļa interjers no dizaina studijas Cosy Flat projekta Dzīvokļa interjers no arhitekta Jevgeņija Vasečkina projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: