Futūristisks, bet pārsteidzoši mājīgs dzīvoklis: Geometrix Design

Viens no retajiem gadījumiem, kad futūristisks interjera dizains nevis atceļ mājīgu dzīvokļa dizainu, bet gan papildina funkcionalitāti un īsumu.

Geometrix Design ir konkursa "Labākais dzīvokļa dizains" dalībniece

Dzīvokļa ar kopējo platību 190 kv. m tur bija viens Nav "krāsojamo" sienu. Tas Geometrix Design pavēra lieliskas radošās iespējas, ko viņi pilnībā izmantoja, kā redzams mājīgā dzīvokļa interjera fotogrāfijā. Ieejas vestibilā ir dabīgā akmens siena ar pēc pasūtījuma izgatavotiem paneļu griezumiem. Vestibila un dzīvojamās istabas sienas ir izklātas ar mīkstiem alkantaras paneļiem. Virtuve, tostarp skapīšu fasādes, ir izgatavota no dabīgā šīfera, ko paspilgtina maigais apgaismojums. Mājīgu dzīvokļu interjers bieži vien ir centralizēts Šajā dzīvoklī galvenais akcents ir TV bārs. Mājas kinozāles zona ir pabeigts mākslas darbs, kas ir arī funkcionāls. Pievilcīgā, futūristiskā estētika pārsteidz ar savu funkcionalitāti. Katrs aspekts durvis, aiz kurām ir paslēptas atvilktnes un plaukti. Attēli no mājīga dzīvokļa ar futūristisku dizainu, protams, liecina par neparastu bērnistabu. Uz vienas no tās sienām ir mājīga lasīšanas niša, ap kuru izvietota glabāšanas sistēma, kuras visas durvis var atvērt. Interesanta detaļa – noņemamas gaismas kastes, kurās var mainīt attēlus atkarībā no bērna vecuma un vēlmēm.

Geometrix Design- "labākā plakanā dizaina" konkursa dalībnieks

Lasīt arī  Studijas tipa dzīvoklis vecpuišim: Poļinas Ļebedevas projekts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: