Dzīvoklis – sala diviem: dizainere Larisa Achkasova

Dzīvojamā istaba-studija, divas guļamistabas, īpašnieku iecienītā zaļā krāsa un pārdomāta pārbūve. Rezultāts – omulīga ligzdiņa, sala diviem.

Dizaineres Larisas Ačkasovas projekts ir konkursa "Labākais dzīvokļa dizains" dalībnieks izstādē

Dizainere Larisa Ačkasova ir pārveidojusi 194 kvadrātmetrus lielu dzīvokli augstākās klases dzīvojamā kompleksā par mājīgu ligzdiņu diviem cilvēkiem.Denis Yudina dizaina komanda ir pārvērta šo telpu par mājīgu mājvietu izskatīgam jaunam pārim. Tas bija viņu pirmais "pieaugušais" slēptuve. Visi pārplānošanas projekti sākas ar pamatrisinājumu. Šajā gadījumā tā bija ieejas durvju aizvākšana pareizajā vietā, kas dzīvokli sadalīja divās zonās: publiskajā un privātajā. Dzīvokļa vienkrāsaino dizainu atšķaida virtuves skapīšu un bāra letes koši zaļā krāsa, kas uzreiz ir dažādojusi mājokļa emocionālo fonu. Klientu guļamistabā, kas iekārtota maigos smilškrāsas toņos, ir silta un ērta gulta. Gaitenī un vestibilā krāsas ir nedaudz nopietnākas: grīdas un sienas ir kokogles krāsā. Šo teritoriju melnbalto plakātu dizainam pievienojiet nedaudz dramatisma ar Serbijas – valsts, pret kuru īpašniekam ir ļoti sirsnīga attieksme – skatiem. Pateicoties grafiskajai dinamikai, ko rada grafīta, baltā un zaļā kontrasti, telpa neizskatās garlaicīga.

Dizaineres Larisas Achkasovas projekts Konkursa "Labākais dzīvokļa dizains" dalībniece vietnē

Lasīt arī  Klasiskā stila trīsdurvju dzīvoklis ar pētījumu uz balkona: Viktorijas Borodinovas projekts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: