Dizaina studijas Five Stars netradicionāla vasarnīcu māja

Baļķu māju projektiem parasti ir līdzīgs interjera dizains. Šī māja skaidri parāda, kā mierīgi var pastāvēt līdzās visdažādākās klienta stilistiskās vēlmes

Projektu dizaina studija "Five stars" – Labākais interjers: lauku māja, dzīvoklis" konkursa dalībnieks vietnē

Baļķu māju projekti ne reizi vien ir kļuvuši par "Five Stars" dizaina studijas autoru izmēģinājumu poligonu. Cits guļbūves projekts lauku mājā tikai no ārpuses pretendē uz vasarnīcu, jo iekšpusē tas ir mūsdienīgs mājoklis, kura interjers neiekļaujas stingrā viena stila rāmī.

Pirmajā stāvā, kur atrodas virtuve un dzīvojamā istaba, atklātā telpa apvieno gan krāsotu guļbūvi, gan ķieģeļu sienu, kas jau no pirmā acu uzmetiena sniedz priekšstatu par visa interjera daudzpusību.

Bilijarda istabas interjerā bez pūlēm ir integrēti afrikāņu motīvi, bet vecāku guļamistabas interjerā ar lakoniskajām mēbelēm un tradicionālajiem ornamentiem ir jūtama izteikti japāņu noskaņa.

Atšķirībā no galvenajām telpām, sanitārajām telpām un viesu guļamistabai ir atturīgāks dizains un atsauce uz moderno stilu.

Lasīt arī  Meitenes bēniņi: brutāls interjers ar sievišķīgiem trikiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: