4 guļamistabu dzīvoklis ar 3 vannas istabām: Sergeja Ožogina projekts

Parasti daudzistabu dzīvokļos ir 2 vannas istabas. Taču, ja ģimenē ir trīs bērni, ar to var nepietikt. Izvairīšanās no 3 vannas istabu vienmuļības?

Istaba ir ļoti krāsaina ar burbuļu apšuvumu, mozaīkas flīzēm un rotaļīgiem ielaidumiem.

Dzīvokļa detaļas: Dzīvoklis ar 4 guļamistabām, 168 kv.m. Dzīvoklis 18 stāvu ķieģeļu-monolīta mājā Tihvinskas ielā Kijevā. Rīga.

Dzīvokļa īpašnieki: vecāki un trīs bērni.

Klientu prasības: izveidot ekonomisku interjera risinājumu ( ne klasisks, bet ne moderns stils ) un aprīkot 3 vannas istabas.

Četru guļamistabu dzīvokļa izkārtojums.

Šī 4 istabu dzīvokļa dizainu pasūtīja jauna ģimene ar trim bērniem. Īpašnieki nav aizrāvušies ar klasisku interjeru vai modernu minimālismu. Tāpēc šī 4 guļamistabu dzīvokļa dizainā arhitekts ir licis uzsvaru uz racionālu plānojumu un saprātīgu iekārtojumu. Dzīvojamā istaba tika apvienota ar virtuves zonu, radot vietu papildu bērnu istabai. Izmaiņas ir notikušas arī citās jomās Ir divas ģērbtuves – viena atrodas gaitenī, otra – guļamistabā.

Dzīvojamā istaba-virtuve aizņem trešdaļu no visa dzīvokļa platības. Tāpēc šeit ir koncentrēti vispievilcīgākie apdares materiāli marmora grīdas un Venēcijas apmetums. Divas funkcionālās zonas ir sadalītas ar celiņu, kas nāk no gaiteņa.

Katrā vannas istabā, un dzīvoklī ir divas vannas istabas.. Trīs, izkārtoti savā stilā: vecāku vannas istaba.. atturīgās pasteļtoņos, bērnu istabā – ar krāsainiem paneļiem un ielaidumiem, viesu vannas istaba stingri un funkcionāli.

Ieeja dzīvoklī ir veidota tā, lai uz viesiem radītu pēc iespējas spilgtāku iespaidu – Dārga stikla mozaīka ar dabīgo zeltu, kas ierāmēta kaltā dzelzs rāmī, korintiešu ornamenta kolonnām un kaltas dzelzs režģi.

Šī interjera dominējošā iezīme akmens grīdas, tas nosaka ne tikai krāsu gammu, bet arī mēbeļu, tekstilizstrādājumu un apgaismojuma izvēli.

Lasīt arī  Austrumu stila dzīvokļa interjers: dizainers Aleksejs Eršovs

Šī guļamistaba ir paredzēta diviem bērniem, tāpēc istabā ir tik daudz dažādu glabāšanas sistēmu.

Darba vietu šajā bērnu istabā izceļ apmetuma siena, kas iebūvēta elegantā rāmī.

Bērnu dušas kabīne, kas paredzēta jaukta dzimuma bērniem Papildus tualetei telpā ir uzstādīts pisuārs.

Dušas kabīnes apdare ir veidota no zilas mozaīkas jūras krāsā.

Aiz tualetes skapīša ir slēpta garderobe. Arhitekts atdalīja to no guļamistabas, atbrīvojot pēc iespējas vairāk vietas gulēšanai.

Vecāku vannas istabā ir plaša dušas kabīne- Ja vēlaties, dodieties dušā pat divatā.

Pusapaļā burbuļvanna ir paslēpta kastē ar krāsainu mozaīku.

Viesu vannas istaba ir veidota ļoti vienkārši un funkcionāli.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: