2 guļamistabu dzīvoklis minimālisma stilā: Jekaterinas Popovas projekts

Lai mājā radītu telpisku brīvību, jums vajadzētu atteikties no mēbeļu un aksesuāru pārpalikuma. Ļaujiet savam mājoklim kļūt par grafisku audeklu – tikai vienkāršas formas un skaidri silueti. Un kā akcentu izmantojiet atsevišķas detaļas spilgtā dizainā.

Minimālisma stilā iekārtotajā viesistabā dominē skulpturāls labi pazīstama Eiropas dizainera apgaismes ķermeņi. gaismekļa konstrukcija ļauj mainīt apgaismojuma krāsu un intensitāti, tādējādi ietekmējot telpas atmosfēru.

Informācija par dzīvokli: Divu istabu dzīvoklis ar kopējo platību
56 kvadrātmetri. Ūdens panelis atrodas 12 stāvu paneļu ēkas 6. stāvā Podoļskas nomalē.

Dzīvokļa īpašnieki: jaunietis.

Klienta vēlmes: Izveidojiet mierīgu un stilīgu interjeru ar relaksējošiem elementiem.

Divistabu dzīvokļa plāns pēc pārbūves.

Par autoru: 2004. gadā absolvējis Rīgas Valsts universitāti, bet 2006. gadā – Starptautisko dizaina skolu. Kopš 2004. gada nodarbojas ar interjera dizainu. 2009. gadā Paola Navone atvēra nelielu interjera darbnīcu Sofijā. atvērusi nelielu interjera dizaina studiju Ladecor, kurā viņa ir galvenā dizainere un mākslinieciskā direktore. Studija nodarbojas ar dzīvojamo telpu – gan dzīvokļu, gan lauku māju – interjera dizainu. Piņvina konkurss bija Katrīnas pirmais. Viņa uzskata, ka dalība šāda veida pasākumos ir iespēja iegūt profesionālu viedokli par savu darbu un paplašināt redzesloku.

Par autoru: 2004. gadā absolvējis Rīgas Valsts universitāti, bet 2006. gadā – Starptautisko dizaina skolu. Marina ar interjera dizainu nodarbojas kopš 2004. gada. Vannas istaba tika atjaunota 2009. gadā. ir atvērusi nelielu interjera dizaina studiju Ladecor, kurā viņa ir vadošā dizainere un mākslinieciskā direktore. Studija nodarbojas ar dzīvojamo telpu – dzīvokļu un lauku māju – interjera dizainu. Piņvina konkurss bija pirmais Katrīnas biogrāfijā. Viņa uzskata, ka dalība šāda veida pasākumos dod viņai iespēju saņemt profesionālu viedokli par savu darbu, kā arī ļauj paplašināt redzesloku.

Paslēpt

Paneļu mājas dzīvokļa dizains ir radošs un neparasts, piesaistot uzmanību ar savu īpašo šarmu. Dzīvokļa īpašnieks.. radoša personība, jauns un veiksmīgs mūziķis. Un, kā zināms, radošam cilvēkam ir nepieciešama telpa ar radošu atmosfēru, kurā valda harmonija un mājīgums. Pēc daudziem izmēģinājumiem un kļūdām tika izvēlēts minimālisma stils. Izkārtojumā nekas nav mainīts. Paneļu ēkas dzīvokļu dizainu rotā vienkāršas ģeometriskas formas, bet katrā istabā var atrast neparastas un izteiksmīgas detaļas. Piemēram, viesistabā pie griestiem ir uzstādīta unikāla holandiešu dizainera Dirka Rūtena (Dirk Rutten) lampa Jell-O-Lite. Televizora sānos ir ūdens paneļi ar daudzkrāsainu apgaismojumu. Ir zināms, ka ūdens enerģijas un relaksācijas avots, tāpēc ūdens panelis ir svarīga dzīvojamās istabas interjera sastāvdaļa. Guļamistabā izmantota neliela strūklaka metāla lodes formā, kas ne tikai harmonizē interjeru, bet arī kalpo kā mitrinātājs, kas ir svarīgi dzīvokļos ar centrālapkuri. Visdažādākās emocijas, protams, izraisa viesu vannas istaba, kas ieturēta pilnīgi nestandarta krāsu gammā.

Lasīt arī  No divu guļamistabu - trīs: Mihaila Baranova projekts

Melnbaltās dzīvojamās istabas interjerā par krāsu šļakatām ir kļuvušas krāsainas gaismas šļakatas, precīzāk, lustra ar vairākiem krāsu režīmiem un ūdens paneļu krāsainais aizmugures apgaismojums.

Virtuve ir patiesi lakoniska – diskrēta melnbalta krāsu gamma ar minimālu mēbeļu daudzumu.

Virtuvē ir ne tikai bāra lete, bet arī ēdamgalds. Bordo krāsā polsterēti pusdienu krēsli darbojas kā spilgti punkti.

Virtuves telpas skats no augšas ļauj novērtēt dizainera prasmi, kas nelielā telpā ietilpināja visas nepieciešamās mēbeles.

Pasteļkrāsas guļamistabas akcents ir melnā krāsa. Viņš "reģistrējās" ne tikai uz grīdas, bet arī ap griestu perimetru.

Kontrastējoši tumši ieliktņi rada zināmu reljefa rakstu guļamistabas telpā, kas atdzīvina monotonu interjeru.

Vannu izgaismo pie griestiem izvietotie gaismas ķermeņi, zonējot telpu un radot vēsu, svaigu atmosfēru.

Gan īpašnieks, gan dizainers bija vienisprātis savā lēmumā – nedrīkst apvienot vannas istabu un tualeti. Ērti, ja jūsu mājās bieži uzturas viesi.

Vannas istaba atstāj neizdzēšamu iespaidu. Kontrastējošā oranžā vannas istabas armatūra un violetās sienas uzmundrina un atdzīvina.

Melnās durvis uz oranžā un violetā fona atgādina melnu caurumu, kurā ieplūst visas košās krāsas.

Dizaineres Jekaterinas Popovas projekts par "labāko 3D dizainu dzīvoklim līdz 70 kvadrātmetru platībā". .» vietnē .

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: