Sveču lustras

Klasiskā sveču lustra – mūsdienās galvenokārt ar spuldzēm, kas imitē sveces – nebūt nav novecojusi. Tas izgaismo mūsu mājas kā lustras un balles zāles.

Vecais pazīstamais

No laika dzīlēm. Daudzas lietas, kas gadsimtiem ilgi kalpojušas cilvēcei, ir mainījušās līdz nepazīšanai. Tās forma ir kļuvusi vienkāršāka, un ir pazuduši lieki nefunkcionāli elementi. Protams, arī lustru dizaineri ir veikuši daudz atklājumu. Taču klasiskā sveču lustra, kas savulaik bija neaizstājams turīgu māju atribūts, nav būtiski mainījusies. Tikai gaismas avotu izvēle ir kļuvusi daudzveidīgāka.

Gaismas avoti

Lampas. Ir loģiski, ka sveču formas spuldzes ir vislabāk piemērotas lustras imitējošām lustrām. Gaismas spuldzītes "minions" ar nelielu iegarenu spuldzīti ( reljefa spuldzīte, kas savīta ap savu asi ) vai pat "svece vējā" – Šajā gadījumā lampas stikla gals ir izstiepts un pārvietojas, līdzīgi mirgojošai liesmai vējā. Šīm spuldzēm ir E14 pamatne, un tās ir paredzētas lietošanai ar atbilstošu standarta tipa ligzdu. Patiesībā jebkurai E14 lustrai ir iespēja kādu dienu kļūt par sveču lustru.

Lielākā daļa mignon spuldžu ir caurspīdīgas vai necaurspīdīgas – pirmās vairāk atgādina mirdzošu sveču gaismu, bet otrās nodrošina maigāku, mājīgāku gaismu. Daži ražotāji stikla spuldzēm uzklāj dekoratīvu pārklājumu: zelta, dzintara, ledus.

Sveces. Piekarināmā svečturī- Un tieši tā varētu saukt lustru ar īstām svecēm Tā vietā izmantojiet stearīna sveces. Tās nedeg un nekustas. Labākā forma tradicionālā, kolonnas formas. Varat spēlēties ar krāsām, dažādās nedēļas dienās vai svētku dienās iededzinot dažādu krāsu sveces. Neaizmirstiet iegādāties vāciņu uz garā roktura, lai nodzēstu aizdegto daktu un jums nebūtu jākāpj pa kāpnēm katru reizi, kad vēlaties nodzēst lampu.

Lasīt arī  Kirils Kolomiitsevs par moderniem apgaismes ķermeņiem un apgaismojuma dizainu

LED diodes. Elektriskās sveces ar LED apgaismojumu no tālienes izskatās dabiski ( zem griestiem ) izskatās kā dabiskas sveces. Tās arī skaisti mirdz un darbojas ar maināmām baterijām vai uzlādējamām baterijām. Pārslēdzams ar pārslēdzamo slēdzi vai tālvadības pulti.

Izrotājiet savu interjeru ar modernu svečturi, kas aprīkots ar sveču imitāciju ar LED diodēm, neriskējat izcelties ugunsgrēkā vai noslīcināt savus viesus vaskā.

Kādu lampas veidu izvēlēties??

Sveču lustra dažādiem stiliem. Lustra – Interjera dizaina elements, kas jāuztver nopietni. Neievērojamu lustru zem griestiem jūsu viesi, iespējams, nepamanīs. Taču gaismeklis ar izsmalcinātu dizainu, kas ietver kolonnas sveces un liesmu veidojošus gaismas avotus, noteikti tiks pamanīts! Tomēr tas nenozīmē, ka šāda lustra ir piemērota tikai dārgiem interjeriem. Kaskādes forma, minimālas krāsas un materiāli Vai tas būtu tikai baltais metāls un kristāls iederas minimālisma interjeros un pat augsto tehnoloģiju stilā. Bet, ja esat izvēlējies kaut ko greznāku un izteiksmīgāku, piemēram, lustru ar bronzas ragiem.. Atbalstiet to ar citiem elementiem: ziedu statīvu, statuju.. Gotikas stilā kaltā dzelzs lustra ar smagiem metāla apļiem uz ķēdēm radīs viduslaiku atmosfēru. Lai atbalstītu popārta stilu, ir mūsdienu dizaineru projekti, kuriem klasiskā lustra ir kļuvusi par drosmīgu eksperimentu objektu.

Pateicoties dizaineru pūlēm, tagad lustras var rotāt interjerus dažādos stilos – no klasiskā līdz augsto tehnoloģiju.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: