Kondensācijas lampa

Salone Satellite iSalone – iespēja jaunajiem dizaineriem parādīt savu spēju radoši domāt un radīt neparastus priekšmetus. Šogad īsts atklājums bija Arturo Erbsmaņa (Arturo Erbsmann) raudošais gaismeklis.

Arturo Erbsmann "ūdens" gaismeklis

Jaunā franču dizainera Arturo Erbsmaņa (Arturo Erbsmann) dizainētā lustra Atmos ieguva otro vietu 2014. gada Salone Satellite Award. Neparastā gaisma darbojas saskaņā ar dabas procesiem raksturīgo principu. Kad lampa ir ieslēgta, ūdens difuzora iekšpusē iztvaiko un nosēžas uz lampas sieniņām. Kad kondensāts uzkrājas, tas ieplūst pamatnē. "Ūdens cikls" telpā rada maigu mirdzumu, un, pēc autores domām, šī procesa apcerēšana veicina pārdomas un relaksāciju.

Administrējot vietni . Par citiem interesantiem dizaina konceptiem lasiet sadaļā "Dizains vietnē .


Lasīt arī  Kā tiek veidotas Il Paralume Marina lustras?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: