Līdzjūtība puisis: pazīmes un atzīšanas noteikumus

Līdzjūtība puisis: pazīmes un atzīšanas noteikumus

Līdzjūtība starp vīrieti un sievieti – tēmu, ap kuru kaislības un strīdi nekad norimt. Puiši ne vienmēr izdodas pareizi uztvert signālus, ka meitenes kalpo. Tāpat skaistumkopšanas cute sarunas, smaidi, reaģējot un studē, bet tas negarantē veiksmīgu attiecības ar viņu. Kā atšķirt garlaicības Amazon no mednieks mīlestību? Kādi kritēriji ir doti piesaisti vāja dzimumu? Būtu jāsaprot ar to kārtīgi.

Kas tas ir?

Cilvēki spēj mijiedarboties ar otru, ne tikai nododot vārdus. Tikai 10% no informācijas tiek nosūtīta vārdos, un 90% ir televīzija, žesti, imitācija, intonācija un balss timbre. Lai izvairītos no pārpratumiem, Nav nepieciešams zināt vīriešu un sieviešu psiholoģiju. Tas ir pietiekami, lai uzzinātu, kā noteikt, kāda “ķermenis” saka. Šī neparastā valodu, lai palīdzētu atpazīt pazīmes meitenes atrašanās vietu, lai puisi.

Bieži vien vīrieši nepareizi uztver sieviešu uzvedību. Tā gadās, ka simpātija par puisis izpaužas pa izteiktu neapmierinātību kā uzmanības objektu. Tas ir zināms nekontrolēts sieviešu triks, kas jums ir nepieciešams, lai ārstētu ar ironiju.

Pozitīvas reakcijas klātbūtne liecina par sarunu partnera interesēm. Bet, ja negatīvais izraisa jebkuru darbības puišu, tas nozīmē, ka tas nav svarīgi par līdzjūtību.

Pamata zīmes

Visas pazīmes, ka simpātiskā sieviete nosūta, nevar noteikt pat zinātnieki, psihologi un centību speciālisti. Bet jūs varat dot kādu vidēji sarakstu, kas palīdz atšifrēt sieviešu uzvedību pie sākotnējā stadijā.

Ir vairākas pazīmes, lai noteiktu interesi par meiteni.

Straight:

 • zvanus kafejnīca, uz Kinosreans, piedāvā palikt vienatnē+
 • mājieni par vēlmi apmierinātu tuvāk.

netiešs:

 • cenšas saglabāt tuvumā darbā vai uzņēmumā+
 • neatbrīvo no redzesloka+
 • Mēģina pieskarties, it kā neviens discrepan (augšstilba, roku, matu).

Ja diezgan puisis ir kolēģis, tad meitene vienmēr piesaista uzmanību viņa personai, piemēram, krītot paciņu dokumentu vai atsaucoties noteikt datoru. Ja objekts simpātijas pēkšņi lingers darba sienām, meitene arī nav steigā, lai dotos mājās.

Par viņas ķermeņa pozīciju nejauši aizņem poza virzīta.

Ja meitene ir kaislīgs, viņa pati dod signālu – pazīmes līdzjūtības. Tas ir tikai vērts meklē meitenes uzvedības ciešāk.

 • Straujš. Meitene it kā lakas pieejas, vēlas būt tuvu, lēnām iekļūst viņa personīgā telpā, pagriežot būt četrdesmit centimetros no puisis sejas. Viņa gaida atbildi – tas ir iespējams, ka viņš pasmaidīja, paskatījās uz viņas acīm vai atbildēja ar pieskārienu ..
 • Matu spēle. Spēļu virzieni, sieviešu pirksti iet caur tiem, kamēr meitene izskatās cieši pie līdzjūtības objekta. Viņa skaidri vēlas, lai vīriešu roku pieskarties čokurošanās. Kad tas notiek – viņš ir nozvejotas jauniešu aizraušanās tīklā!
 • Vienkārša izstāde. Kleita (džemperis) Nebīstami slaidi no pleca, pakļaujot gludu ādu. Meitene, šķiet, nepamanīs, kas notiek. Un tas notiek, kad cilvēka izskats pagriezās uz viņu. Jūs varat arī pakļaut arī citas ķermeņa daļas, piemēram, kaklu vai augšstilbu. Tas viss ir atkarīgs no atļautās, audzināšanas, mērķu, situāciju robežām.
 • Kautrība. Viņa ņem skatienu uz sāniem un skatās uz leju – pašu pieklājības un pieticība pati. Tas ir visuzticīgākie pazīme passionateness ar sarunu biedru. Ja jūs mēģināt apskatīt no viņas ilgu laiku, viņa mēģinās pārtvert viņu atkal, pārdalot spēli ar acīm.
 • Skati Iskos. Meitene sniffing pļaušana uz puisi. Viņš tieši interesanti viņu, bet līdz šim viņa mēģina šķiet mierīgs. Tā izskatās no malas, bet gan zinoši noslēpums sieviešu flirting nebūs! Lai cilvēks, tas ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka nav konkurents viņa muguras, un viedokli spieķiem tiek pieņemti. Tad jūs varat droši vērsties skaistumu un izskatu par attaisnojumu, lai sāktu dialogu.
 • Spēle muļķīgi. Kad meitene bieži ķiķināšanu ar puisi, saka vai dara stulbums, reaģē uz situācijām, kā maza meitene, nav pārvērst viņai zēns. Tas ir tikai vēl viens slēptās sieviešu mīlestība signāli. Meitene ir svarīga ne spēlēt tā, ka to nevar uzskatīt par nepietiekamu. Atcerieties, ka jūsu zīmes netiek adresēti zēns, bet pieaudzis cilvēks!
 • trieka. Vīriešiem ir jāzina, ka, glāstot viņa plecu, gūžas vai neuzkrītoši paceltus kritušos siksnas, meitene liecina par pievērstu uzmanību tam, lai to aplūkotu tajā brīdī. Pārstāvji spēcīga seksa, piemēram, kad sieviete clesses sevi, tāpēc zemapziņā piesaista viņu uzmanību. Cilvēks ir paturēt prātā, ka viņš tiek aicināts paziņot.
 • Piesaistīt rotājumus. Ja meitene skatās uz puisi ar tuvu izskatu, spēlējot kulonu vai rokassprādzi, ir arī pievilcīgs triks. Viņa, iespējams, vēlas, lai viņš nāk tuvu.

Galvenais ir tas, ka apdare nav pārāk dārga, kas tikai biedē vīriešus.

Verbāls

Vispārējā sajūtu izpausmes metode ir verbāla, nosūtot informāciju uz runu vai vēstuli (ieskaitot korespondenci sociālajos tīklos, vēstnešiem, SMS). Bet pat šī izpratne par interešu izteiksmes versiju ne vienmēr ir pareizi uztver puiši.

Lasīt arī  Kā saglabāt ģimeni, kas atrodas laulības šķiršanas robežās?

Kā atpazīt līdzjūtību no meitenes:

 • dāsna par komplimentiem+
 • Izrāda interesi par jūsu dzīvi un plāniem+
 • Prieks atbild uz jūsu jautājumiem+
 • No visiem piešķir un sazinās tikai ar jums.

Neverbālā

Pētot ķermeņa valodu, jūs varat atrisināt simpātijas vai nepatiku par sarunu biedru, sazinoties. Dažas nianses palīdzēs pieņemt uzticīgus secinājumus un sagatavot darbību stratēģiju:

 • Asimetriska poza (meitene sēž, balstās uz vienas kājas, un augšstilba ir vēl viens pakļauj uz priekšu)+
 • pusi atvērta mute (ar augšējo zobu iedarbību)+
 • Spēles ar lūpām (kodumi, laiza)+
 • Manipulācija ar matiem (labo, pagrieziena virzieni, met tos atpakaļ)+
 • Paplašinātas skolēni (procentu un uztraukums)+
 • interese par sejas izteiksmēm (paceļ uzacis, bieži mirgo)+
 • Atkārto sarunu partnera kustības+
 • Aktīvs žests+
 • Nepabeigta giggling vārdi nefple.

Kā parādīt līdzjūtību?

Jo šalkas maigas jūtas līdz noteiktam cilvēkam, jūs varat droši atzīties viņam vai caurskatāmi mājienu. Bet atzīšana nesīs gandarījumu tikai ar pārliecību savstarpību. Ja nav simpātijas no puisis, viņš zina par sajūtām meitene mīlestība. Lai gan mūsdienu psihologi iesaka nepaturēt pieredzi. Pat ja jums parādīt jūtas, nevis iegūt savstarpību, tas joprojām būs atvieglots. Tomēr šis solis ir nepieciešams nosvērt labi.

Ar sajūtu, ka atteikums radīs postījumus un ilgtermiņa garīgais diskomforts, tas ir labāk, lai pirmo meklēšanai puisis ir uzvedības pazīmes jums.

Ņemot vērā neizlēmība mūsdienu puiši, lai novērtētu savu līdzjūtību krīt uz viedokļiem un žestiem. Ja viņi nemaina salīdzinājumā ar citām meitenēm, tas ir labāk nevar svārstījās savu sirsnīgu līdzsvaru.

Varbūt nav vērts pirmais?

Pirms jūs saprast puisis par jūsu delikātajām jūtām, ir svarīgi novērtēt viņa uzvedību no. Tas var būt nenoteikts pēc būtības vai tikai tad, kad runa ir par personīgo pieredzi. Ir iespēja, ka izvēlētais ir vienkārši netiek izmantots atbildīgos risinājumus un iniciatīvas izpausmi. Šeit jums ir jābūt gatavam, lai līdera vietai pāris būs jāatstāj sev.

Lasīt arī  Būtība metodi Cicero

Dažas emancipētas meitenes Šī iespēja ir pilnībā apmierināta. Bet, ja jūs vēlaties būt aiz cilvēka kā akmens sienas – meklēt citu līgavaini. Ja mīlestības objekts ir adekvāts un drosmīgs un vienkārši neērts, lai izteiktu savas jūtas, jums ir jārīkojas!

Zīle-a-tet saruna

Galvenais noteikums – pastāstīt par līdzjūtību personīgi, bet nesūtot vēstuli ar jūtas izpausmi, un ar acu uz acīm. Padarīt to labāk neuztraukties, piedāvājot pienācīgu iemeslu personīgai sanāksmei. Whispering auss uzņēmumā nav gluži piemērots veids, kā piesaistīt puisis jums patīk. Varbūt viņš arī būs košļāt, bet pastāv iespēja, ka situācija izrādīsies saspringta. Draugi var sākt mācīt pār to un iznākt jautājumus par visdziļāko.

Kā iemesls sanāksmei, jūs varat izvēlēties jebkura datuma svinības, premiere blockbuster, rullīšu kampaņu un pat elementāras tējas ballītes kafejnīcā. Iespēja lieliski strādā, ka ar puisis jums ir nepieciešams konsultēties par nopietnu tēmu. Reālais varonis ieradīsies glābšanas grūtajā situācijā un būs priecīgs, kad pateicīgs meitene dzert kafiju ar viņu un teiks par jūtām.

Pirms sanāksmes

Iespējams, ka tas nebūs viegli izrunāt svarīgus vārdus.Ja meitene pastāvīgi stuff un sarkt, puisis var labi un nesaprot, kas jums nepieciešams no tā. Pēc būtības guys gaida, tāpēc būs skaidrs un īpaši. Tas ir vērts sagatavot runas neizmantojot apzīmogotas frāzes un citātus no spēlfilmu.

Uzgriezt sarunu un sakāvi nenoteiktība, praksē mājās tikai pār savu runu. Un vēl labāk – tikai uzturēšanās.

Kā rīkoties?

Ja meitene patīk puisis, un viņš ir gatavs atbildēt uz savstarpības principu, ir svarīgi, lai skandāla prom un bez šī neizšķirts objektu. Vajadzību atturēties no flirting ar apkārtējiem cilvēkiem, lai izveidotu viedokli par sevi, kā vieglprātīgs persona. Man nevajag apgrūtināt puisis ar frank ieteikumi, apģērbu un slodzes atmiņām par bērnību un mūsu bijušajiem atmiņām.

Lasīt arī  Algophobia: cēloņi, simptomi un ārstēšana

Pārdomātas tēmas sarunas būs spēlē. Uzmanīgi celt sarunbiedru apspriest interesantu vispārējo tēmu – augstāko pilotam sieviešu pikaps. Sākumā tas ir arī ieteicams, lai neietekmētu ģimenes tēmas, laulību un bērniem. Karjera – Jā, izklaide – īpaši, grāmatas, filmas – perfekts. Pretējā gadījumā jūs varat nobiedēt puisis, un tas vairs nebūs pilnveidojams tuvināšanos.

Mēs nevarēsim mēģināt atrast pieeju cilvēkiem no viņa tuvu vidē. Tāpēc vieglāk zināt puisis labāk. Un, protams, ir vērts apbruņošanu atvērts smaids. Sad izteiksme var sabojāt visvairāk skaistu seju.

Komunikācijas veidi

Kas nozīmē, to klātbūtne vienkāršo uzdevumu vilinājums, bet tajā pašā laikā sarežģī. Nav garantijas, ka vēstuli kurjers vai e-pastu būs redzams un nekavējoties lasīt. Pastāv iespēja, ka brīdī atsūtītajā atzīšanas puisis nebūs viens, bet kompānijā draugs, brālis vai pat māmiņām.

Ja vēlaties teikt par līdzjūtību, zvana, jūs nevarat uzminēt ar laiku. Piemēram, laikā, kad zvana, puisis var braukt sabiedriskajā transportā vai arī citā apmeklētu vietu. Šādās situācijās, tas ir ļoti neērti runāt šādam personīgo tēmu. Tāpēc joprojām ir visizdevīgākais variants datums.

Pēdējie norādījumi

No pieplūdums jūtas, dažreiz es gribu kliegt par tām visu rajonu, labi, vai pastāstīt par savu draudzeni par tiem. Nepieciešams, lai saglabātu šo vēlmi labā iespējamo turpmāko attiecību. Uz elaims jauneklis jāzina vai nu divus dalībniekus vēstures vai tikai skaistu meiteni. Arī neveiksmes – kontakts kāds jautā puisis apmēram simpātijas. Mediators nedrīkst tikt galā ar uzdevumu, un pāriet uz nepiemērotas tonis un t. Ns. Tā rezultātā, visi gaida vilšanās.

Patiesībā, tur ir tik daudz laimīgu ģimeņu veidojas tikai pateicoties atzīšanu meitene veikta pareizajā vidē un atbilstošiem vārdiem.

Visas izredzes uz ilgu dzīvi harmonijā ar mīļoto ir visas meitene. Lai to izdarītu jums ir nepieciešams tikai mazliet trikiem, pacietību un lielu interesi.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: