Profesijas tips Man-Sign System

Profesijas tips Man-Sign System

Garīgā darbs ir pamats, pamatojoties uz kuru tiek izveidota vesela grupa interesanta un daudzsološa profesijām. Šīs darbības veidi, kas saistīti ar dažādām orientieris sfērām, kas veido konkrēto darbību pati.

Īpatnības

No specialitāšu veida īpatnība “Man – zīmju sistēmas” (pēc Kļimova), ir intelektuālā darbība, ar kuru tiek izveidots un lietoti ikonu sistēmas. Faktiski apzīmējums, simboli, noteikumi, attiecas uz priekšmetiem. Entity darbības ir kapteinis, reprodukcijas, tulkošanas noteikta leģendāro simbolisks sistēma daudz pieejamāku formā un atpakaļ (šifrēšanas / atšifrēšanas).

Uz darbu šajā jomā, speciālisti veic vairākas prasības. Tām vajadzētu būt:

 • punktuāls+
 • disciplinētu+
 • Augsta veiktspēja+
 • pedantisks+
 • glīts+
 • ar lielisku RAM+
 • ar attīstītu vizuālo formas domāšanu+
 • ar augstu un stabilu koncentrāciju uzmanības+
 • ar noslieci uz sistematizēšanu+
 • spēj ikdienas darbu.

Kā daļu no šīs grupas profesiju, divu veidu specialitāšu atšķirt.

 • izpildītāji – Darbi par kādu veidni, ar cietkoksnes norādījumiem, atbilstība attiecīgiem standartiem (kasiera, korektora un citi).
 • Creative (heiristisko) – Darbi, kurā ir nepieciešams pieņemšana nestandarta situācijas risinājumus, ieviešot jaunus analīzes metodēm, plānošanas, projektēšanas un pētniecības. Piemēram, specialitāte ekonomists, tulkotājs, programmētājs.

Visbiežākais profesiju

Piešķirts grupā profesiju šīs no darba objekta tipu 4. kategorijas:

 • ar vārdiem, tekstu, grāmatu, dokumentu+
 • ar skaitļiem, formulas, zīmes+
 • ar attēliem, kartēm un shēmām+
 • ar Infosystems, interneta un datoru.

Automatizācija inženieris

Šī specialitāte mērķis ir izveidot un darbība programmatūru, automatizācija. Šeit ir prātā darbs, kas saistīts ar šo produktu kvalitāti, racionalizējot darba uzlabošanu, palielinot ražīgumu.

Šāds darbinieks jābūt analītisku domāšanu un izprast tehniku, jābūt uzmanīgam, precīza un cītīgs, piemīt organizatoriskās spējas. Speciālisti ar šādu kvalifikācijas darbu projektēšanas organizācijās, skaitļošanas centriem, rūpniecības uzņēmumiem un citām. Šodien, šī profesija ir pieejami un ļoti būtiska.

Lasīt arī  Kādas profesijas ir saistītas ar darbu laboratorijā?

Loģists

Mērķis ir rūpīgi aprēķināt nianses transportēšanu, ko ražo uzņēmums pie klientu adreses precēm. Loģistiķis ir mērķtiecīga, organizēta, pragmatiski, lieliska loģika, stresa izturīgs.

Optimālas transporta maršrutiem aprēķins nepieciešama prasme strādāt ar nozīmīgiem informācijas datu apjomu, sasniedzot vislielāko komerciālu labumu.

sistēmu analītiķis

Darbi par IT projektiem saistībā ar biznesa analītiķiem. Mērķis ir attīstīt un uzturēt prasības programmatūras un Infosystems piemēroto veidu, veidojot tehnisko uzdevumu (TK) līdz. Sistēmas analītiķi ir pienākums brīvi orientēties finanšu īpašībām uzņēmuma, zina specifiku darbā visu ražošanas.

Lielos IT uzņēmumiem parasti dalīties pienākumus jomās – testēšana, dokumentācija, atbalsts, attīstība. Tagad šī profesija ir ļoti pieprasījums. Speciālisti ir pienākums piemīt analītisko noliktavas prāta, spēja skaidri formulēt uzdevumus, piešķirt prioritātes un sola domāt.

Tester ar

Mērķis – Testēšanas programmatūra pirms tā ieviešanas, pārbaudot tās kvalitāti. Funkcionālā piemēri – atrast bugs programmas, iespējamās kļūmes, nosakot atbilstības līmeni saskaņā ar prasībām, dokumentālā fiksācija atrasto defektu. Kontrole pār programmatūras kvalitāte ir pašreizējā darbība, kas grupas testētājiem parasti tiek veiktas. Ar nelielām uzdevumiem, viens testētājs darbības dažreiz strādā un attālināti.

“Nav ideāli programmas, tur ir slikti izrādījušies” – devīze testētāji. Tie pārstāv jaunu un ātri pieaugošu specializāciju. Zināšanas par angļu valodu.

Attīstītājs tajā

Izstrādātāji nodarbojas ar to datorspēļu, mobilo lietojumprogrammu, tīmekļa vietņu un citu produktu izveidi. Tie ir sadalīti darbībās: lietišķās, sistēmas un tīmekļa programmētāji. Pirmā koncentrēšanās uz spēlēm, specializētām programmām, redaktoriem, vēstnešiem, un piemēro. Otrais – par OS, tīkli, datubāzes saskarnes. Trešais – tīmekļa programmām un vietnes izveidi.

Obligāti šeit ir prasme un vēlme strādāt komandā. Tātad, spēle-sfēra savāc visu grupu profesionāļu virzienā. Papildus IT uzņēmumiem un tīmekļa studijām, zinātniskajiem centriem un uzņēmumiem ir nepieciešams izstrādātājiem. Reģistrējoties, kandidāti parasti tiek pārbaudīti.

Lasīt arī  Viss par profesijas inženieris automatizētās vadības sistēmas

Grāmatvedis

No darba viedokļa grāmatveža specialitāte ir gandrīz win-win versija. Tomēr, tāpat kā daudzās citās profesijās, tas nav bez dažu slavenu stereotipiem (rutīna, vienmuļš, garlaicīgs). Šis darbības veids nozīmē sīkumaini, laikietilpīgs un atbildīgs darbs, kas ir daudz pienākumu – no algu uzkrājot pirms pārbaudes. Grāmatvedis jābūt skrupulozi, ļoti uzmanīgs, kam lielisku atmiņu un paškontroli. Jebkura kļūda šeit ir pilns ar tiesas iznākumu.

Lielās organizācijās grupas grāmatvežu, kas darbojas atsevišķās jomās, kuru vada galvenais speciālists. Pamats profesijas ir: spēja darbam ar izklājlapām, apstrādes un datu analīze. Gaitā apmācības nākotnes speciālisti ir pienākums apgūt zināšanas jomās, mikro un makroekonomikas, Audits, matanalysis, statistika, atskaites un citi.

Design pārvaldnieks IT

IT Sefer vajadzībām prasmīgs līderus. Tāpēc, profesija vadītāja šeit ļoti būtiska. Tas ir vadītāji, kas ir atbildīgi par savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi IT projektiem. Tas ir līmenis, apkopošanas plānu, nosakot uzdevumus, prioritātes, organizāciju un motivācijas komanda, analīzi iespējamo risku, kvalitātes kontrole.

Uzdevumi, ko vadītājs veic iedalās uzdevumiem taktiskā un stratēģiskā līmenī. Tādēļ vienmēr ir organizēta, sabiedrisks, izlēmīgi, efektīvu, mērķtiecīgu, diskrēta, ar labu analītisko noguldījumiem un ar lielisku zināšanu informācijas tehnoloģiju jomā.

Biznesa analītiķis

Mērķis ir izpētīt problēmas klientu un attīstību jēdzieniem viņu veiksmīgu lēmumu, kas sagatavots formā tehnisko uzdevumu (TK) uz izstrādātāju grupām. Tā ir saikne starp uzņēmumu un klientu. Pilnīgi saprast klientu, pieejamu un kompetenti prezentēt savas vēlmes izstrādātājiem – atslēga uz uzņēmuma veiksmīgo darbu.

Kompetentajam speciālistam ir pienākums lieliski pārvietoties šajā jautājumā, uz savu angļu valodu, veidus, kā analizēt un formalizēt klientu vēlmes, lai būtu atbildīgs un pastāvīgi attīstīts. Nontrivial risinājumu ieviešana – tās darbības joma.

Lasīt arī  Viss par ķīmijas tehnoloģiju

Kultūrasologs

Mērķis ir veikt zinātniskus pētījumus, rakstot rakstus un to publicēšanu tautas zinātnes publikācijās, izglītības un metodisko palīglīdzekļu veidošanā, mācību aktivitātēs.

Šādi speciālisti strādā Kultūras ministrijā, dažādos uzņēmumos, izdevniecības, muzejos, galerijās, plašsaziņas līdzekļos kā kultūras konsultanti.

Arhitekts

Arhitekta profesija nekad zaudē savu nozīmi. Viņas mērķis ir saprotams – tas ir pilsētu plānošana. Arhitekts ir pienākums piemīt māksliniecisku talantu, labu telpisko domāšanu un būt zināmā nozīmē ar izgudrotāju inženieris, ir dziļas zināšanas vēsturē arhitektūras.

Šodien šī profesija ir diezgan populāra, bet dizaina organizācijas, semināri, būvniecības uzņēmumi, dizaina studijas joprojām piedzīvo arhitektu trūkumu. Ne visi tiek dota, lai apvienotu plānu māksliniecisko dabu un racionālu dizaina prātu.

Zemesrags

Mērķis – valsts zemes resursu valsts un izmantošanas kontrole, būvniecības un privāto ēku un rūpniecības uzņēmumu sagatavošana, ēku sagatavošana, konfliktu risināšana par zemi.

Profesija ir saistīta ar biežiem biznesa braucieniem. Nepieciešama laba telpiskā domāšana, lieliska vizuālā atmiņa, matemātiskā noliktava prāta, stabilu pieeju papīriem, spējas nav pretrunā, rūpīgu attieksmi pret zemi.

Kā nevar kļūdīties ar izvēli?

Atbilde uz šo aktuālo jautājumu ir viegli atrast. Uzdodiet vairākus jautājumus – par saviem piedāvājumiem, iecienītākajiem skolas priekšmetiem, konsultējieties ar skolotājiem, profesionāļiem, kas strādā šajā jomā, klausieties sevi.

Bet no kļūdām, diemžēl neviens nav garantēts. Persona mainās, un “apgūt pudiņu garšu, jums ir nepieciešams to izmēģināt.”.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: