Profesijas, kas saistīti ar dzīvniekiem

Profesijas, kas saistīti ar dzīvniekiem

Mīlestība brāļiem uz mūsu mazākām lapām pirmsākumi meklējami tālā bērnībā. Daudzi bērni savos spēlēs pārstāvēt sevi kā mīļākie ārsts AIBOLIT un nobriedis, lai pieņemtu lēmumu saistīt savu profesionālo darbību ar dzīvniekiem. Mēs esam gatavi jums pārskatu par specialitāšu, kuru mērķis ir strādāt ar tiem.

Īpatnības

Cilvēku attiecības un dzīvnieki joprojām nav vienu gadu tūkstotī. Šajā laikā, ir izstrādāti daudzi uzvedības modeļiem to mijiedarbību. Mājdzīvnieki vienā grādu vai citu nodot šīs veidnes, lai viņu pēcnācēji, kas būtiski samazina laiku no atkarību cilvēkiem. Savvaļā pieeja dzīvniekiem ir vajadzīga cita – būs piesardzīgi un novērošana, šādas īpašības tiek izvirzīti tikai ikdienas kontaktā.

Situāciju sarežģī fakts, ka dzīvnieks nevar pateikt persona par viņa domas, jūtas, problēmas un nodomiem. Bez tam, daudzi nevēlas nākt saskarē – tie kodums, ņurdēt un uzbrukums. Tāpēc liela uzmanība tiek pievērsta speciālistu apmācībai, strādājot ar faunas pārstāvjiem. Daudzi uzskata, ka dzīvniekiem nodarbojas tikai ar veterinārārstiem un treneriem. Tas tā nav – šāda veida darbības ir daudzpusīgs, viņam ir desmitiem profesiju. Nosacīti tie ir sadalīti divās grupās.

 • Teorētiski – Tie ietver speciālistus, kas nodarbojas ar dzīvo organismu fizioloģisko īpašību un anatomijas izpēti, to mijiedarbības funkcijas, biotopu vide. Tie ir plaša profila zoologi, kā arī serpentologi, entomologi, okeanologi un citi profila speciālisti.
 • Praktisks – Darbinieki šajā jomā ir iesaistīti tieši ar savvaļas vai mājdzīvniekiem, veic savu audzināšanu un ārstēšanu, veiciet manipulācijas.

Tie ietver pasniedzēji, veterinārārsti, gruzers un citu ļoti aizraujošu ēdienu pārstāvji.

Aprūpes speciālistu saraksts

Veterinārārsti

Veterinārārsts ir atbildīgs, lai ārstētu mājdzīvniekiem, kā arī daži eksotiski mājdzīvnieki. Tas ir grūts profesija. Kad runa ir par personu, šeit ārsti strādā šaurās virzienos (kardiologs, otolaringologs vai infekcijas persona), un ārsts, lai dzīvniekiem būtu jābūt plaša profila speciālists. Būtu labi zināms, oftalmoloģija, gastroenteroloģijas, onkoloģijas, ķirurģija, Androloģija un daudzas citas disciplīnas.

Zoopsychologists

Zoopsychology kā zinātne ir sadalīts atsevišķs virzienā tikai sākumā pagājušā gadsimta. Pateicoties viņa pētījumiem, šie zinātnieki varēja uzzināt daudz par dažādām prasmēm pārstāvju dzīvnieku pasaulē, kā arī atvērt savas neparastas spējas. Piemēram, Slaveni zoopsychologist Wenna Kornen teica, ka suņi ir predisponēti uz matemātiku, un Eiropas speciālisti teica, ka Kakada varētu kapāt pilis.

Lasīt arī  Kā atrast darbu?

Tomēr rīcība šādu pētījumu nav galvenais mērķis zoopsychology. Eksperti pētīt uzvedības izmaiņas mājdzīvniekiem, atklāj iemeslus viņu agresivitāti, skapji, vai, gluži pretēji, storminess. Lauksaimniecībā tie noskaidrot iemeslus samazināšanai nieze kgf kgf un olu ražošanu, ja tā nav saistīta ar patoloģijām.

Turklāt zoopsychologist būvē komunikatīvā mijiedarbība “lolojums – īpašnieks – pārējo sabiedrību”. Tādējādi šis speciālists palīdz cilvēkiem un viņu mājdzīvnieki, lai sazinātos mierīgi ar otru.

Grucers

Grūmeris ir frizieris, kā arī stilists un manikīra meistars vienā personā. Darbojas tikai ne ar vīriešiem un sievietēm, bet ar mājdzīvniekiem, parasti ar suņiem un kaķiem. The grūmeris noved pie secībā spīlēm, pavada frizūra, un pulēšanas vilnas. Raksturīgi, ka tās pakalpojumi ir kārtoti pēc no tīrasiņu mājdzīvniekiem īpašnieku pirms konkursos un izstādēs.

Patiesība, Atšķirībā no cilvēkiem, preču klienti parasti nav priecīgi spa procedūras. Tāpēc precēm ir nepieciešama ne tikai prasme un profesionalitāte, bet arī augsta reakcijas ātrums, pretējā gadījumā tas var iegūt nopietnus ievainojumus no asu nagiem un zobiem tās nodaļās. Visgrūtiskākajos gadījumos meistari ir izmantojuši īpašas ierīces dzīvnieka saglabāšanai, ielieciet uzpurņus un pavadas. Krievijā meitenes visbiežāk strādā un sniedz savus pakalpojumus mājās.

Profesiju apraksts, kas saistītas ar mājdzīvnieku audzināšanu

Kinologs

Cilvēki sāka izmantot suņus vairāk nekā trīs gadsimtus – jau viņi pamanīja, ka šīs radības palīdzēs, veicot meklēšanas un glābšanas operācijas. Pirmais, kas pievērsa uzmanību Alpu kalnu dzīvojošajiem mūkiem, kur cilvēki ļoti bieži pazuda. Mūsdienās suņi aktīvi iesaistās Iekšlietu ministrijas dienestā, Ārkārtas situāciju ministrijas, kā arī muitas dienestā.

Apmācīt suni un audzētavas ir nepieciešamas. Tie seko mājdzīvniekiem, izvēlieties spēcīgākos un gudru pārstāvjus šķirnes, un pēc tam izstrādāt jaunas iemaņas ar tiem. Parasti šādus suņus ir atšķirīga specializācija: daži cilvēki glābt cilvēkus zem gruvešiem, citi meklē pazudušu bērnu, trešais reaģē uz zālēm, to ceturtdaļu palīdzēt atklāt sprāgstvielas. Atsevišķa grupa suņu darbojas, gidi un pat ārstē cilvēkus ar neiroloģiskas problēmas.

Cineologist ir diezgan interesants un ļoti maksā profesija, šai personai ir jābūt iespējai nodibināt emocionālu kontaktu ar mājdzīvnieku un mācīt to.

Treneris

Pasniedzēji strādā ar dažādiem dzīvniekiem, no papagaiļi un kaķiem Tigers un Ļvovā. Šis speciālists māca mājdzīvnieki, lai veiktu dažādas trikus. No treneris jums ir nepieciešams apmācīt savvaļas dzīvniekus, lai mijiedarbotos ar personu, bez agresijas un precīzi izpildīt visus savus komandas.

Šie eksperti ir plaši pieprasīti cirka, lai gan daži profesiju pārstāvji atvērt privātās prakses un darbs ar mājas mājdzīvniekiem (suņi, miniPigācijas un papagaiļi). To darbības sarežģītība ir tā, ka visbiežāk tās ir saistītas ar šiem dzīvniekiem, kas ir dabā, nav tiecas risināt sarunas. Stāsts zina daudz piemēru, kad pasniedzēji saņēma smagus ievainojumus vai pat nomira no viņu nodaļām.

Lasīt arī  Viss par profesiju, montētājs

Breittor

Zirgs ir ļoti dārgs dzīvnieks, tāpēc prasa īpašu pieeju. Zirgu fizioloģija un to uzvedības modeļi aizņem hipologus, viņi nosaka noteikumus par uzturu un aprūpi dzīvniekiem, to audzēšana. Un, lai sagatavotu zirgu uz zirgu izjādes atbild uz Beretor. Tas ir interesants un augsta maksājums, bet ļoti sarežģīta specialitāte.

Speciālisti reprodukcijas un dzīvnieku satura

Lopkopība

Lopkopības profesija visbiežāk atrodams lauku un saimniecībās. Šie meistari ir ieinteresēti iegūt pienu, gaļu, olas un vati no augstākās kvalitātes, tāpēc tiem seko valsts augšanas mājlopiem, izaugsmes un attīstības standartiem. Lopkopībai ir jābūt labām zināšanām zooloģijā un veterinārijā. Viņam jāspēj noteikt dzīvnieka patoloģisko stāvokli un atzīt tās cēloņus.

Ir vairāki veidi, kā strādāt ar dzīvniekiem, kas nav nepieciešama profesionālā kvalifikācija. Tās ir vienkāršākās tehniskās apkopes darbības, piemēram, tīrīšanas staļļi, šūnas un korpusi, stundas barošana, dzīvnieku barošana, inventarizācijas un spalvu pārvadāšanas organizēšana, četru kāju un peldošo mājdzīvnieki.

Felinologs

Tas ir specialitāte tiem cilvēkiem, kas mīl kaķus un nav alerģijas uz vilnas. Felinologists ir iesaistīti profesionāli vairošanās, saturu un izpēti kaķiem. Tie ietver īpašniekus audzētavām, izstāžu ekspertiem un audzētājiem. Tomēr starp parastajiem īpašniekiem pūkainu skaistules, felinologists ir atrodami arī.

Būtībā Felinology atver labu iespēju gūt peļņu ar savu aizraušanos. Tas nav noslēpums, ka tīršķirnes dzīvnieks vienmēr var dot konsekventu ienākumu tās īpašniekam.

Akvārijs

Akvāriji ir iesaistīti studiju, saturu un vaislas akvārija zivis. Speciālistu šī profila uzdevumi ir:

 • Radot labvēlīgu ekosistēma mākslīgos rezervuāros+
 • Pētījums par ūdensdzīvnieku dzīvo akvārijos+
 • Pētījumi, izmantojot ģenētisko un selekcijas metodēm+
 • Vaislas un pieaug zivis pārdošanā.

Viens no akvārija virzieniem ir Aquadizin. Šis profesionāls nodarbojas ar mākslīgā rezervuāra dizainu un stilīgu ūdens ainavas izveidi. Šāda profesija ir plaši pieprasīta Rietumos, mūsu valstī tas vēl nav pieprasīts.

Zootechnik

Zootehnika tiek uzskatīta par guru lopkopības nozarē. Viņi ir atbildīgi par mājdzīvnieku pareizu barošanu, kopšanu, audzēšanu un uzraudzību. Parasti rentabilitāte lauksaimniecības uzņēmuma atkarīgs darbu zootanik. Tas darbiniekam jābūt labas iemaņas veterinārmedicīnā, ir tehniskas zināšanas – tās ļaus viņam radīt apstākļus, kādos lopi dos maksimālu produktus vismaz materiālo un fizisko izmaksas.

Lasīt arī  Viss par vecākā pārdevēja darbu

Kādas citas profesijas?

No teorētiskā profila speciālistiem atšķirt zooloģistus, viņi zina aptuveni četrus kāju un spalvas absolūti. Tie ir pazīstami ar savu anatomiju, fizioloģijas un uzvedības reakciju iezīmes. Tas ir aizraujoši darbs, kas neļauj apnikt – zoologi braukt visā pasaulē ar zinātniskās ekspedīcijas. Pēc savākti nepieciešamie dati, viņi sagatavo zinātniskos darbus un veido grāmatas.

Eiropas valstīs, piemēram profesija ir plaši izplatīta, jo mājdzīvnieku aizsardzības līdzekli. Viņi kļūst cilvēki, kuri vēlas mainīt dzīvi ietekmē cilvēka vardarbības mājdzīvniekiem. Aģenti aizsargātu dzīvniekus, izņemt tos ar brutālo īpašnieku. Savā darbā viņi sadarbojas ciešā komplektā ar zoopsychologists, veterinārajiem ārstiem un policiju. Viņi pastāvīgi kontrolē visu kursu glābšanas mājdzīvnieku, sākot no tās atsaukšanu un ārstēšanai pirms nodošanas uz draudzīgu ģimeni. Ļoti svarīgi profesija – Cowner. Tā ir simbioze kinoloģijas, medicīnu, kā arī psiholoģiju. Šis speciālists nodarbojas ar ārstēšanu un rehabilitāciju cilvēku, piemērojot speciāli apmācīti dzīvnieku šim, parasti suņiem un delfīni.

Terapijas izmantošana palīdz samazināt sajūtu nemiers, neaizsargāta un trūkst pārliecības savās. Casterapeuts cieši mijiedarbojas ar cilvēkiem, kas cieš no patoloģiju muskuļu un skeleta sistēmas un psihe.

Somijā tehnika ir pieprasījums saskaņā terapijā runas terapijas problēmas, kā arī Apvienotās Karalistes Dzīvnieki palīdzību diagnosticēt dažas vēža slimībām.

Jāatzīmē, ka uz darbu ar mājas un savvaļas pārstāvji faunas, tas nav nepieciešams, lai saņem profilēta augstākā izglītība – reizēm tas notiek tikai tik daudz mīlestību pret dabu. Šādi profesiju ietver šādus.

 • Fotogrāfs dzīvnieku padara neparastu dzīvnieku fotogrāfiem izstādēs vai savvaļas. Pirmajā gadījumā šādas apšaudes ļauj jums izveidot dzīvnieku portfolio, otrajā – ilustrētu zinātnisko rakstu.
 • Ekologa studē vides piesārņojumu, izmaiņas iedzīvotāju dažādu pārstāvju dzīvnieku pasaulē sakarā ar sliktām biotops.
 • Handler specializējas uzrādot suņu konkursos un izstādēs.
 • Jockey darbojas kā braucējs sacensību laikā.
 • Ornitologs mērķi pētīt īpatnības dzīves spalvām, to vairošanās un migrācijas.
 • Herpetologist ir ieinteresēta abinieku un rāpuļu, pētījumus viņiem un rūpēm par viņiem.
 • Serpentologist – speciālists, kurš nozvejas čūskas. Savā uzdevums ir aizsardzība rāpuļiem, kā arī no serpentīna inde vākšana pēc tam izgatavotu ārstniecisko narkotiku.

Cilvēki bez īpaša pieredzes pēc 9. klases var saņemt brīvprātīgo vai tīrīšanas līdzekļus, kas rezerves, akvāriju un zoohostinica. Izvēloties personālu šādām iestādēm, ir nepieciešami personiskās īpašības no darbinieka, kā arī viņa spēju reaģēt nekavējoties situācijai. Jebkurā gadījumā, šāda darba prasīs pētījumu pamatiem dzīvnieki, pamatzināšanas par to psiholoģiju un anatomijā.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: