Salīdzinājums Jungana un Sīrijas kāmji

Salīdzinājums Jungana un Sīrijas kāmji

Kāmji ir ļoti populāri mājdzīvnieki starp krievu bērniem. Katrs bērns vismaz vienu reizi lūdza vecākiem iegādāties viņu kāmis. Daudzas mammas un tēti biežāk cenšas atturēt savas ģimenes no šī uzņēmuma, jo šie dzīvnieki sniedz daudz nepatikšanas – viņiem ir rūpīga aprūpe. Citi vecāki bez domāšanas iet uz tuvāko mājdzīvnieku veikalu un pērk grauzēju jums patīk.

Tomēr šis lēmums ir svarīgāks par to, šķiet, pirmajā acu uzmetienā. Pirms pirkšanas jums vienmēr vajadzētu ienest niansēs un uzzināt nākotnes ģimenes locekļa iezīmes.

Populārākais kāmju dažādība ir Sīrija, kā arī Dzhungarian grauzējs. Tas, ko tie atšķiras viens no otra, un no kuriem viens ir labākais bērnam, jūs varat mācīties no šī raksta.

Salīdzinājums

Dzhungarian kāmis ir ļoti draudzīgi un sabiedrība. Tiem, kas dod priekšroku šai sugai, būs jāmaksā kāmja daudz laika. Dažiem cilvēkiem tas ir kā papildinājums interjeram, jo ​​tas ir diezgan gudrs un skaists izskatās skaists. Tajā pašā laikā īpašnieki praktiski neietekmē viņu mājdzīvnieku. Bet tas ir nepareizi, jo līdzīga attieksme negatīvi ietekmē kāmi un pat var samazināt savu dzīvi.

Starp citu, neskatoties uz mūsu sabiedrību, šādas personas nedzīvo ar saimēm. Bet viņi gandrīz parādās agresiju saviem radiniekiem.

Dzērnieka kāmja vidējais dzīves ilgums ir trīs gadi. Viņš var dzīvot un līdz četriem gadiem ar pienācīgu aprūpi, bet ne vairāk.

Kā minēts iepriekš, šāds grauzējs izskatās ļoti gudrs. Pēc lieluma tas nepārsniedz parasto peli un sver aptuveni 40 g. Tam ir sfērisks ķermenis, tumši pelēka vilna ar garu tumšo svītru uz muguras un viegla vēdera. Ziemā tā krāsa ir gaiša, un grupa kļūst gandrīz nemanāma.

Raksturīgās ārējās atšķirības ir lielas apaļas acis. Ir arī vērts atzīmēt diezgan lielus šādām mazām struktūrām.

Priekšējās ķepas šādu Junga kāmji ir ļoti attīstīta un tuvu cilvēku rokās. Šī iemesla dēļ, grauzēju aktīvi izmanto pārtikas uzņemšanas laikā. Tas ir smieklīgi skatīties, kā viņš plosa pārtiku, turot viņu viņa maz kājām.

Daudzi vecāki izvēlas šo konkrēto veidu, jo šie dzīvnieki ir nepieciešams rūpēties par šāda dzīvnieka. Šie kāmji nesniedz lielas problēmas, jo to izmēri, viņi ēd mazāk.

Tomēr nepatīkama smaka ir spēcīgāks no tiem. Šādas kāmji ir ļoti vētraina un aktīvs, lai gan diena ir gandrīz vienmēr guļ. To galvenais dzīve darbība notiek vakarā un naktī.

Lasīt arī  Kaķa zobi: to daudzums, struktūra un aprūpe

Sīrijas personām, kas lielāki par pusi no saviem līdzpilsoņiem divas reizes. To garums var sasniegt 17 cm, un svars svārstās no 150 līdz 200 g. Šīs kāmji var salīdzināt šos kāmji ar žurkām, bet aste nav tik garš. Starp citu, sievietes parasti ir lielāks nekā vīriešiem.

Ir lielas grauzējiem, viņi mīl jomu, tāpēc šāda kāmja būs iegūt lielu būrī. Ir jābūt riteni tajā, kā kāmis ir izšļāks uzkrāto enerģiju kaut kur. Naktī viņš ir spējīgs vadīt dažus kilometrus.

Aprakstiet izskatu Sīrijas kāmja nav viegli, jo cilvēki var atšķirties viens no otra, un ir daudz dažādās krāsās. Tie var būt arī pūkains vai īsspalvains.

Sīrijas kāmji barojas ar to pašu pārtiku kā Dzhungarian. Tomēr tie patērē daudz vairāk pārtikas. Kopumā, ņemot vērā to izmēru, tie prasa vairāk aprūpi, tāpēc jums ir tīrīt šūnu biežāk. Tomēr šis kāmis kļūs par lielisku draugu bērnam, jo ​​viņš ir absolūti nekaitīgs, draudzīgi un ātri pierod pie cilvēkiem.

Sīrijas kāmja var iemācīties ļoti daudz, piemēram, doties uz paplātes un reaģēt uz viņu vārda. Bet jums būs apmācīt to katru dienu. Viņam ir nepieciešama pastāvīga uzmanība un saziņa, pretējā gadījumā mājdzīvnieks var būt. Šī grauzēju mīl brīvību – vairākas reizes nedēļā ir vērts atbrīvoties no būrī. Lai viņš dzīvoklī nezaudētu kaut kur dzīvoklī, ir vērts to iegādāties dižskābardis kāmjiem.

Šo divu šķirņu atšķirība, pirmkārt, ir lielums un izskats.

Ja Džungarijas opcijai vēlams tumši pelēkas krāsas, tad Sīrijas kāmji ir daudzveidīgāki un atšķiras ar sarkanīgiem vai zelta toņiem. Jo viņi pat saukts par zelta kāmjiem.

Dzērnieku kāmjeru korpusa garums pat ar astes nepārsniedz 10 cm. Attiecīgi sīrieši pārsniedz tos gandrīz divreiz, un sver vairāk. Zinot to, persona nekad sajaukt vienu šķirni uz otru.

Lasīt arī  Tetradones punduris: īpašības, padomi par aprūpes un audzēšana

Sīrijas kāmji dzīvo ilgāk Dzhungarian – viņu dzīves ilgums svārstās no diviem līdz sešiem gadiem.

Lai gan Sīrijas kāmji un diezgan aktīvi, Dzhungarian partneri ir smaržīgi un enerģiski. Tomēr pirmais ātrāks pierodas cilvēka rokām, un otrais ar grūtībām var apmācīt. Bet Dzungarian Individuļu iztikas līdzekļi dažreiz ir tikai interesanti un smieklīgi.

Anyway Mums būs jāievēro jūsu mājdzīvnieka uzturs, jo kaitīgs ēdiens var kaitēt viņam. Lai gan Sīrijas kāmji ir visēdāji, bet nav nepieciešams ļaunprātīgi izmantot. Bet ar Jianģijas indivīdiem ir vērts būt uzmanīgākam, jo ​​šāda veida ir pakļauta cukura diabētam. Šī iemesla dēļ nav nepieciešams pārpildīt tos ar saldumiem vai augļiem.

Lielākajai daļai vecāku, kuri vēlas, lūdzu, savu bērnu, vissvarīgākais kritērijs ir slikta smarža no grauzēju, kas var izplatīties visā dzīvoklī. Sīrijas kāmji šajā sakarā ir mazāk problemātiski. Dzhungarian, neskatoties uz tā lielumu, smaržīgs. Bet ir vērts atzīmēt, ka sievietes nav tik spēcīgas kā vīrieši.

Ja tika nolemts uzreiz iegādāties divus kāmjus, tad jums būs jāsaglabā atsevišķi. Grauzēji slikti kopā ar otru un bieži konfliktu. Tomēr Jungian kāmji ir lojāli brāļi un vairumā gadījumu dzīvo mierīgi.

Galu galā nav iespējams teikt, ka viena šķirne ir labāka par citu – jebkurš izvēlēts mājdzīvnieks dos lielu prieku. Jautājums ir tikai tas, ka jaunā ģimene sagaida no viņa.

Kāds kāmis sākas?

Tas viss ir atkarīgs no bērna vēlmēm. Ievērojama nozīme ir bērnu vecums – jums nevajadzētu iegādāties nelielu Jungarian kāmja bērnu pirmsskolas vecumu, jo tas var viegli sasmalcināt trauslu dzīvnieku ķermeni, spēlējot ar viņiem. Turklāt dažas īpaši savvaļas indivīdiem ir ieradums nokļūt.

Bet lielākā Sīrijas kāmis var droši turēt rokās un insults. Pateicoties tam, viņiem vairs nav bērni. Un jums nevajadzētu uztraukties, ka bērns būs garlaicīgi – Sīrijas indivīdi ir pilnīgi agresīvi saistībā ar cilvēkiem.

Ja vecāki zina, ka viņu bērns nav ļoti atbildīgs, un viņiem nav tik daudz laika, lai rūpētos par kāmi, tad ir vērts izvēlēties Dzhungarian, Tā kā viņš ir vairāk neatkarīgs, un varēs rūpēties par sevi, pat ja mājsaimniecība aizmirst crap no viņa vai barības.

Tagad, zinot visas galvenās atšķirības starp diviem klintīm, ir iespējams secināt sevi, kas viens būs piemērots ģimenei vislabāk. Bet pirms pirkšanas ir nepieciešams nopietni apspriest to ar savu bērnu un paskaidrot viņam, kāda liela atbildība ir piešķirta viņam.

Piesardzība

Neatkarīgi no kāmja vecākiem nav izvēlējušies, tas izmantos pareizo aprūpi. Pirmkārt, jums ir jāsniedz jūsu mājdzīvnieku labvēlīgie dzīves apstākļi. Šūnai jābūt plašai, bet ir vērts pievērst uzmanību Atšķirības starp stieni nebija pārāk plaši, pretējā gadījumā visvairāk aizvedēja grauzējiem varēs izvairīties no savām mājām.

Lasīt arī  Visvairāk stulba suņu šķirnēm

Jums arī nav nepieciešams aizmirst par galvenajām ierīcēm, kas ir klāt katrā šūnā, piemēram, par dzeršanu ar ievelkamu ierobežotāju, kas dod tik daudz ūdens, cik nepieciešams. Jums ir jāpārliecinās, ka dzīvnieks saprot, kā tas darbojas. Ūdens, starp citu, vienmēr jābūt svaigiem, tāpēc jums ir nepieciešams to mainīt vienu vai divas reizes dienā.

Arī kāmis ir nepieciešams pareizi barot. Galvenais ēdiens viņam ir īpašs sausais ēdiens. Bet dažreiz jums ir nepieciešams, lai palutinātu to ar augļiem, dārzeņiem un zaļumiem. Ir nepieciešams nodrošināt, ka grauzēju pārtika ir līdzsvarota.

Starp citu, kāmji baidās no ūdens, tāpēc viņiem ir aizliegts peldēties. Šim nolūkam ir jāpērk īpaša smiltis, kurā dzīvnieks varēs tīrīt vilnu.

Ir vērts atcerēties, ka kāmji tiek izmantoti, lai šķībi naktī, un tāpēc jebkurā gadījumā, tos nevar pamosties, jo tas var būt grūti, šoks tiem.

Apstākļi, kādos pet dzīvi tieši ietekmē viņa dzīvību. Tāpat kā jebkuru citu mājdzīvnieku, kāmji ir diezgan apgrūtinoša, neatkarīgi no to šķirnes. Bet tas ir vērts giveing ​​savu mīlestību un uzmanību viņiem, un viņi kļūs par pilntiesīgām ģimenes locekļi.

Smieklīgi rullītis par atšķirībām divu šķirņu kāmjiem jaunie video blokiem, kas veikti, var redzēt zemāk.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: