Dažādu klases barības salīdzinājums suņiem

Dažādu klases barības salīdzinājums suņiem

Izskats mājā neliela mājdzīvnieks vienmēr rada cilvēkiem prieku un labu noskaņojumu. Tomēr, tāpat kā jebkurš dzīvnieks, kucēnam būs nepieciešama liela uzmanība un aprūpe. Pirmkārt, sunītis suns, jums ir nepieciešams domāt par savu diētu. Par laimi, šodien ir liels skaits plūsmu, ko var iegādāties specializētajos veikalos.

Kāda ir barības analīze?

Uz atlases uztura jums ir pieeja īpaša piesardzība. Ideāls variants būs izvēle īpašām plūsmas, ko ražotāji, kas ir gatavi būt atbildīgi par savu produktu kvalitāti. Galu galā, suņi ir labi sabalansētu diētu, kurā olbaltumvielu un vitamīnu, un citi tikpat nozīmīgi produkti.

Ja jūs neveicat visu sagatavotajā barībā iekļauto produktu analīzi, tad dzīvnieki vienkārši nevar būt marķēti ar ļoti svarīgiem elementiem.

Un tas nākotnē neietekmēs viņu veselību. Ideālā izmanto dabisko barību. Tomēr ne katrai personai ir iespēja katru dienu sagatavot mājdzīvniekus.

Tāpēc daudzi dod priekšroku, lai barotu savus suņus ar mākslīgām plūsmām, kuras var iedalīt sausā un mīkstā krāsā. Tie ir sadalīti klasēs:

 • Ekonomija+
 • Prēmija+
 • Super Premium.

Tie visi atšķiras ne tikai ar cenu, bet arī sastāvdaļu kvalitāti. Šā iemesla dēļ ir nepieciešama barība. Turklāt visiem suņiem ir jābūt diētai, cik vien iespējams gaļa. Neliels papildinājums ir dažādas labības, nedrīkst būt ne vairāk kā 40 procenti no kopējā sastāva. Tie nesniegs lielu labumu, bet arī kaitīgs. Ja sastāvā ir apakšprodukti, tad ir jāpievērš uzmanība tam, ka tas ir iekšējais, un nav sasmalcinātiem kauliem.

Tas būs ideāls, lai tiktu uzskatīts, ka ēdiens, kura daļa nav rakstīta vispārējā vārda “putns”, bet īpašs gaļas veids (piemēram, Turcija vai vistas).

Raksturojums kompozīcijas

Ir vērts iepazīties ar sastāvu visu barību suņiem un padarīt tos salīdzinājumu no ekonomiskā līdz super premium klasi.

Lasīt arī  Kāda veida šķirnēm ir visvairāk sirsnīga?

Ekonomiskā klase

Tie padeve tiek uzskatītas par vienu no lētākajiem starp citu barību. Liela lietošana dzīvniekiem, tie nenesīs. Bez tam, ja jūs barot mājdzīvniekus pārāk ilgi, tad pēc pāris mēnešiem, tie var būt veselības problēmas. Un viss tāpēc, ka sastāvu šīm plūsmām, praktiski nav īsta gaļa, bet tikai blakusprodukti apšaubāmas izcelsmes.

Bez tam, šie pārtikas pildvielas, piemēram, sojas, kukurūzas vai savvaļas kvalitātes kviešiem, ir iekļauti šeit.

Barības sastāvā ietilpst arī dažādu garšu un garšas pastiprinātāji, kas ir atkarību dzīvniekiem.

Tā rezultātā, viņi atsakās, lai būtu augstas kvalitātes produktus, dodot viņiem iegādāto un ne visnoderīgākos aizstājējus. Ekonomērijas visbiežāk sastopamo plūsmu saraksts ietver:

 • Ģenealoģija+
 • “Psarny pagalms”+
 • “Mūsu zīmols”+
 • “Caesar”+
 • Friskies

Vidēja cenu kategorija

Šī kategorija ietver labāku barību. Savā sastāvā joprojām ir liels skaits subprodukti, tomēr tie ir noderīgāki. Turklāt tas var būt arī reāla gaļa – tas viss ir atkarīgs no ražotājiem. Gaļas procentuālā apmērā ir ne vairāk kā 25 procenti.

Visbiežāk šāda barības pamats ir rīsi.

Šāds ēdiens ir vēlams dot pieaugušo suņiem, bet ir vērts saprast, ka šāda barība joprojām nav perfekta.

Ja jūs veicat salīdzinošu analīzi par visām iespējām, tad vairāk kvalitatīvākas ir tie, kas ražoti Eiropas valstīs vai Amerikas Savienotajās Valstīs. Ir vērts tos apsvērt sīkāk.

Avva

Šādi pārtikas produkti tiek ražoti Nīderlandē. Viņu galvenās sastāvdaļas ir dzīvnieku izcelsmes produkti. Tas ir svaigs vai žāvēts vistas gaļa vai jēra gaļa. Barība ir pilnībā sabalansēta, ir liela daļa no taukiem un olbaltumvielām. Turklāt viņiem ir daudz vitamīnu un minerālvielu.

Iepriekš

Sagatavoti dati Spānijā. Sastāvs visbiežāk ietver vistas gaļu. Turklāt lielākā daļa produktu ir diezgan augsts proteīna līmenis. Viņiem ir arī visi nepieciešamie vitamīni un minerālvielas.

Brit prēmija

Šī zīmola sastāvā ir daudz minerālu daudz. Turklāt, gaļu visbiežāk izmanto bez kauliem. Arī tajā ir vistas aknas un mīdijas.

Chicopee

Ražot pārtiku Vācijā. Sastāvam ir gan vistas gaļa, gan jēra gaļa, rīsi vai mieži. Tomēr tauku īpatsvars šādās plūsmās ir pārāk augsta.

Lasīt arī  Evil kaķi: šķirne un izpausme viņu agresiju

Kalna zinātnes plāns

Ražot šādu pārtiku Nīderlandē. Gaļas procentuālā daļa ir ļoti augsta, dažos noteikumos līdz 50 procentiem. Visbiežāk izmanto gaļas riekstu. Atbildīgā pieeja ražotāji ļauj šos plūsmas ieņemt vadošos amatus uz diezgan ilgu laiku.

Probalance

Padarīt viņus Krievijā. Gaļas liellopu gaļa ir kompozīcijas, kā arī trušu gaļu. Turklāt, Kā daļu, jūs varat atrast gan linu sēklas, kas satur daudz vitamīnu un minerālvielas. Graudaugi šādā barībā, ir absolūti nē, tie tiek aizstāti ar zirņiem, kartupeļiem vai lēcām.

Super Premium klase

Šādu suņu barība ir perfekti balstīts. To sastāvā ietilpst tikai reālu gaļu, no kuriem procentuāli ir vismaz 40 vienības. Tie var ietvert arī subprodukti, tomēr tie ir tikai augstākās kvalitātes. Tas var būt vistas sirdis un aknas, bet nekādā gadījumā ne malti kauli. Turklāt feed super premium klases raksturojas ar to, ka tie nav pievienot pastiprinātāji garšas un smaržas.

Gandrīz visi ražotāji šādu suņu barība neslēpju informācija, ka, lai sasniegtu augstu olbaltumvielu masas, tie tiek ieviesti tiem aminoskābes. Galu galā, bez tam, tā rādītājs būs ļoti zems.

Visa barība izceļas ar pietiekama un minerālvielām, un vitamīniem.

Lielākā daļa no šiem multi-kabeļu produktiem. Tie ir paredzēti ne tikai pieaugušiem suņiem, bet arī kucēniem. Ja jūs salīdzināt sastāvu šīm plūsmām, tie ir praktiski neatšķiras. Vienīgā atšķirība ir tā, ka kucēni kucēni ir vairāk kaloriju, kā arī procentos no vitamīnu un visi nepieciešamie elementi, tie ir nedaudz lielāks nekā pieaugušiem suņiem.

Populārākais no tiem tiek uzskatīti:

 • Eukanuba+
 • Britu aprūpe+
 • 1. izvēle.

Arī vērts apsvērt un zādzības holistiska, kas izceļas ar visaugstāko kvalitāti. Tie ir viņiem liels daudzums gaļas un absolūti nekāda blakusprodukti. Ja mēs runājam par vitamīniem, tad ražotāji izmanto tikai dabiskos avotus, piemēram, ogu vai augļu. Pārtikas holistiska būs iespēja sniegt PSA ikvienam, kas ir nepieciešams viņa veselībai. Tomēr tos iegādāties tikai specializētajos veikalos. Populārākās no tām ir:

 • Tagad svaigs+
 • Acāna+
 • Grandorf.
Lasīt arī  Iezīmes kaķiem kaķiem un kaķiem Sanabelle

   Zemāk ir salīdzinoša tabula par dažu barības dažādām klasēm redzamību. Tā satur kvalitatīvo sastāvu, katram produktam, lai jūs varētu analizēt to un izvērtēt lietderību.

   Nosaukums barības klases

   Sastāvs olbaltumvielu

   Sastāvs taukiem

   Sastāvs ogļhidrātu

   Papildu komponenti

   Pedigree, ekonomiskās klases

   Milti no vistas sub-produktiem, kukurūzas lipekļa, gaļas-kaulu miltiem.

   Dzīvnieku tauki, augu eļļa.

   Kvieši, rīsi, kvieši slīpēšana, kukurūzas, kviešu milti.

   Ķīmiskie konservanti, sāls, krāsvielas,

   Advance, Premium klases

   Kukurūzas lipeklis, jēra, putnu gaļas hidrolizāts, sauss asinis, dzīvnieku olbaltumvielas.

   Dzīvnieku tauki, zivju tauki.

   Biešu mīkstumu, sasmalcināta kukurūza, kukurūza, rīsi.

   Citronu skābe.

   Eukanuba, Super Premium klases

   Vistas, milti no vistas sub-produktiem, sausā olu pulveris, zivju milti.

   Vistas tauki, zivju tauki.

   Kukurūzas milti, žāvēti biešu mīkstums, mieži, sorgo, lini.

   Rozmarīns, vistas garšvielas, vistas cepējs, sāls.

   Grandorf, Holistiskā

   Jēra, tītara.

   Rīsu milti

   Āboli, Tsoregrad Pods, Dabas Flavors.

   Kas uzrauga kvalitāti?

   Visi ražotāji pamatā GOST R 55453-2013 un ievērot tehniskos nosacījumus, kas aprakstīti tajā, kā arī nepieciešamajām normām. Jebkurā ražošanā ir īpašas veterinārās kontroles, kas pārbauda visus komponentus dažādos posmos. Lai sāktu ar, tad pārbaude tiek veikta vizuāli, un pēc tam laboratorijā.

   Turklāt, Tas ir ļoti svarīgi, kurā valstī produkts tika ražots. Piemēram, Eiropas valstīs, visi standarti ir pietiekami augsts, un dzīvnieku izcelsmes produktu kvalitāte vienmēr ir zem kontroles. Bet tomēr, ja pērk, tas ir nepieciešams pievērst uzmanību visām detaļām, pat tad, ja produkts ir ražots ārzemēs.

   Apkopojot, mēs varam teikt, ka katram cilvēkam ir jāizvēlas pārtika suņiem ļoti uzmanīgi, tā, lai nekaitētu veselībai viņa mājdzīvnieku, kā arī pievērst uzmanību ne tik daudz par reklāmu kā produktu kvalitāte un tās sastāvs.

   Par sausā barība tirgus un slēpto zīmoli prēmiju un ekonomiskajā klasē var atrast no zemāk video.

   Novērtējiet rakstu
   ( Vēl nav neviena vērtējuma )
   Lace Kalnins

   Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

   Pievienojiet komentārus

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: