Kā mācīt suni pavadā?

Kā mācīt suni pavadā?

Kad suns parādās mājās, tad nekādā gadījumā tas būtu jāierobežo līdz telpas vai dzīvokļa sienām, nevis dot iespēju uzzināt pasauli apkārt. Visi dzīvnieki ir ļoti ziņkārīgi un atrod daudz interesantu lietu dabā, turklāt daudzas uzturvielas, kas nepieciešamas mājdzīvniekam, būtu jābalsta uz ielas. Bet, lai ražotu mājdzīvnieku vienu pastaigā ir nedroša kā citiem, kas var nobiedēt suni, un tas var nepareizi reaģēt un par kucēnu pats.

Īpašs risks ir pilsēta ar mašīnu, nežēlīgu cilvēku, neparedzamām bērniem nepārtrauktā kustībā un liels skaits vietu, kur kucēns nedrīkst ietilpst – tas ir kanalizācijas, celtniecības, tirgi, lielceļi un vēl daudz vairāk. Līdz ar to izriet, ka Labākais iepazīstina pet ar dabu pakāpeniski, un tikai ar personīgo pavadījumā, par to, kas jums ir nepieciešams, lai mācītu suni pavadā.

Piemērots vecums

Daudzi sāk mācīt PSA uz pavadas par to pašu, nevis pievēršot uzmanību visiem ieteikumiem. Visbiežāk, šajā gadījumā, process mācību caurlaides garāks vai nesekmīgi. Visuzticīgākie un ērts variants ir sazināties ar filmologist vai treneris, bet, ja šāda iespēja neeksistē, Tad pirms sākuma neatkarīgu mācību kucēns pavadā, jums vajadzētu iepazīties ar pamata noteikumiem.

 1. Nekādā gadījumā nevar izraisīt vietējo asociāciju ar izvēlēto piederumu vai procesu mācību pavadas. Pretējā gadījumā, viss kļūs sarežģīta, un suns būs galvenokārt reaģē uz jūsu nodarbībām, cik vien iespējams, un process šajā gadījumā nebūs stipri aizkavēt vai neradīs pozitīvu rezultātu.
 2. Pacietība un neatlaidība ir svarīgas funkcijas, kas būtu cilvēkiem tā, ka šis process ir labvēlīga visiem.
 3. Par mācību procesam nevajadzētu būt slogu vai ne mājdzīvnieku. Jums jāuzrāda viss formātā spēli, pastāvīgi parādītu pieķeršanās, aprūpi un sazināties ar kucēnu.
 4. Nevilcinieties ar sākuma teachment, jo vecāks pet, jo grūtāk būs mācīt. Tas ir labākais, lai sāktu vecumā no 1,5 līdz 3 mēnešiem, ļaujot PSU pirmo, lai pierastu pie jaunajiem piederumiem.

Dažādas suņiem augt savā veidā, un kāds 3 mēnešiem jau var būt milzīgs suns, kas nav klausīties un nav mācību. Tāpēc vecumu, kurā tas ir labākais, lai sāktu mācīt pavadas atsevišķiem suņiem var būt atšķirīgs, bet daudzi uzskata, ka 1,5 mēneši ir īstais brīdis.

Šajā vecumā suns jau saprot daudzas lietas labi, bet tajā pašā laikā tas ir arī viegli apmācīti.

Izvēlieties piederumi

Lai mācību procesu ātri un neradīja nekādas negatīvas emocijas, turklāt uz pieeju mācīšanai un galvenajiem aspektiem uzvedības ar kucēnu, arī pievērst uzmanību izvēli piederumi. Tas ir ļoti svarīgi izvēlēties ne apdraudošu un pretīgs apkakli un pavadas, bet labvēlīgus un nav ļoti grūti iespējas, Tāpēc, ka kucēns nav justies īpašs kravas uz kakla – ja mācību tā pildīs savu lomu.

Izvēlieties Colla

Galvenie kritēriji, izvēloties apkakli ir garums, biezums, materiāls, aksesuāri uz apkakli (tapas, talismani, atslēgu piekariņi, atslēgas, utt). Jums vajadzētu izvēlēties apkakli lieluma jūsu pet, lai tas nav smags vai pastāvīgi radot kādu troksni. Šajā gadījumā, vairākas sugas var atšķirt.

 • Katru dienu. pastaigās un pārgājienos uz veterinārārstam laikā lietotas. Visbiežāk izskats, šādi apmales visbiežāk sastāv no ādas un ir izturīgs. Piemērots jebkuriem šķirnēm, bet jums vajadzētu izvēlēties opciju atkarībā no izaugsmes, masām un tā vajadzīga, uzdevumiem, kā arī no stiprinājumu veidu.
 • Izstāde. Izmanto suņu izstādēm vai braucieni uz līdzīgām izstādēm kā skatītājiem. Ir sastādīts formā ķēdēm-izņemšanas un izskatās diezgan iespaidīgs. Uzticamību, ievērojami zaudē ikdienas apkaklēm.
 • Apmācībai. Pretējā gadījumā “stingra apkakle” nav ļoti humanizēts, bet to bieži izmanto, strādājot ar dzīvniekiem, profesionālā līmenī – kur ir nepieciešama dzīvnieks disciplīna. Collar formā noplūdes, kas ierobežo šo dzīvnieku, un, mēģinot vilkt pavadas, nav, kur tas ir nepieciešams, cilpa ir aizkavējusies. Turklāt parasti tapas par iekšpusē iekšpuses, kas piegādā suņa nepatīkamas sajūtas, kā rezultātā nepaklausības. Arī dažreiz apmācībā tiek izmantotas citas necilvēcīgas apkakles – elektriskā, to ietekme ir arī nepatīkams mājdzīvnieku.
 • Dekoratīvs. Lietota galvenokārt skaistumu un pastaigas dažos vakaros vai sanāksmēs. Visbiežāk izmanto maziem suņiem.
 • ceļošanai. Collar, kas ir nepieciešams, lai gariem braucieniem vai kustību. Bieži izmanto augstu, un spēcīgu suņu šķirnēm, lai ierobežotu tos. Sastāv visbiežāk ādas. Ir plašs un smags ar spēcīgiem metāla stiprinājumiem.
Lasīt arī  Kā atjaunot zamšādas mājās?

Jāatceras, ka apkakle nedrīkst būt saspringts un izraisīt diskomforta pet vai, gluži pretēji, vājina, lai mācīšanas vai staigāšanas procesā varētu lidot no mājdzīvnieka.

Pareizi pēc tam, kad jūs ievietosiet apkakli uz suņa, mēģiniet virzīt 2 pirksti starp pet kaklu un apkakli. Ja viss notiek, tas nozīmē, ka aksesuārs ir fiksēts pareizi.

Izvēlieties pavadas

Galvenie kritēriji, izvēloties pavadas, ir garums, biezums un materiāls. Leash nedrīkst būt diskomforts kā mājdzīvnieks un īpašnieks, tāpēc tas arī jāizvēlas. Ir vairāki pavadas veidi, kurus izvēlas pēc lieluma jūsu mājdzīvniekam.

 • Īss (no 30 cm līdz 2 metriem). To bieži iegādājās suņiem mazu šķirņu vai tiem suņiem, kas nav īpaši bieži atšķiras no īpašnieka, kā arī kucēniem. Tas ir pavadā kājām.
 • Vidējs (no 2 līdz 5 metriem). Izmanto īsām pastaigām, pārgājienā uz veikalu vai veterinārārsts.
 • Long (no 5 līdz 8 metriem). Izmanto pastaigas parkā, kas piemērots jebkuram šķirņu suņiem un pat lielas. Īpašā atlases no šī vai ka siksna atkarīgs no materiāla un platumā.
 • rulete. Visbiežāk izmantotajiem variants, jo tas ir ļoti ērti. Garums tiek kontrolēts un svārstās no 0 līdz 20 metriem. Izvēlēts atkarībā no suņu masas un nepieciešamajiem uzdevumiem.

Atlase mājdzīvnieku aksesuāri – ļoti svarīgs posms, būtu vērsta uz to,. Pareizi pacelt munīciju, ņemot vērā vecuma mājdzīvnieku un savu laiku jūs varat pavadīt ar savu kucēns, jūs varat ātri un efektīvi iemācīt mājdzīvnieku apkakles un pavadā.

Galvenais nav jāsteidzas, lai parādītu, pacietību, spēlēt ar mājdzīvnieku, uzklausīt padomu profesionāļu un uzzināt par noteikumiem mācību pavadas.

Metodes

Ir dažādi veidi, kā mācīt suni ar apkakli un siksna ir atkarīga no tā, vai izvēli viena vai otra iespēja ir galvenokārt no jūsu vēlmēm un esošo laiku noliktavā. Ir divi galvenie veidi.

 • Apelācijas profesionāļiem. Visuzticīgākie, ātri un augstas kvalitātes variants ir sazināties ar filmu vai trenerus. Izmantoti, lai mācītu pieaugušiem suņiem, vai kucēns, ja jums ir laika trūkums, trūkst prasmes un vēlme, un varbūt jūs vienkārši nesaprotu, kur sākt.
 • Selfeducation. Izmanto mācību pavadas kucēniem vai pieaugušiem suņiem, viegli izglītoti šķirnes. Nepieciešams laiks, vēlme un nepieciešamās prasmes.
Lasīt arī  Kā mazgāt traipus uz drēbēm paduses zonā?

Par mācību vislabāk ir lietot Apmācība pavadas, galvenais princips – pakāpenisks apmācība. Būtu jāsāk ar apmācību māju, un pēc tam, lai pet uz ielas, tāpēc izrādās pakāpeniski tulkot suni no parastās situācijas uz kaut ko jaunu.

Noteikumi mācību

Mācību process apkakle var aizņemt nedēļu un pat divas, šeit jums vajadzētu būt pacietīgiem un iesaistīties šajā procesā.

Ja jūs pareizi iemācīt suni pavadā, tad brauciens uz vet, izstādes, pastaigas, brauciens uz vilcienu vai ar sabiedrisko transportu – tas viss neradīs jums problēmas, un apkārtējo jautājumiem.

Laiks, kas tiks atkarīgi pielikumu piederumiem, kas tieši atkarīgs no vecuma suns, lai jūs varētu apsvērt 2 iespējas.

Kucēns

Jūs varat visu mācīt kucēnu uz pavadas, lai dalītu vairākos vienkāršos posmos. Viena vai cita posma ilgums ir atkarīgs ne tikai no uzņēmēja vai trenera prasmēm, bet arī no suņu šķirnes, jo ir Lego apmācība un sarežģīti apmācīti suņi. Mācību posmi būs tādi.

 1. Pielāgošana. Par īpašnieku – tas ir iegāde piemērotu aksesuāru: apkakle un pavadas, kā arī mājdzīvnieku – tas ir iepazinies ar munīciju. Pesk ir sniff jaunas lietas, bet nekādā gadījumā grauzt vai spēlēt ar viņiem. Iepazīšanās ar munīciju – svarīgs posms kucēnu, jo tā būtu jāapzīmē, ka tas ir iespējams spēlēt ar to, bet tas ir kaut kas interesants un ērts.
 2. Sagatavošana. Sākt apmācībai vajadzētu būt ar iepazīšanās ar apkakli un tikai tad pievienot pavadas, jo vispirms kucēns būs ziņkārīgs, ka viņš bija celta jauna lieta, un to, ko var izdarīt ar to. Tas ir iespējams, ka šī lieta kļūst par ienaidnieku, lai suns vai izraisa nepatīkamas asociācijas, tāpēc pirmajās dienās apkakle ir jāliek uz burtiski pāris minūšu laikā, pakāpeniski palielinot šo laiku ar katru dienu. Tajā pašā laikā, jūs varat novērst šo kucēnu no piederumiem un spēlēt kopā ar mājdzīvnieku, kā arī, lai noskatītos to nevar spēlēt ar munīciju un nav mēģināt grauzt to. Tad pēc dažām dienām no mācību uz jauno munīcijas, ir nepieciešams atstāt piederīgs kucēna mazliet ilgāk.
 3. Apmācība mājās. Pēc pept tiek izmantota, lai apkakles, jūs varat doties uz mājas vilcieniem. Tagad jums vajadzētu pievienot pavadas apkakles un jābūt kā kucēns ap māju, bet jūs varat izmantot apmācības pavadas vai gaismas virvi pakāpeniski sagatavot kucēns reālu siksna. Pēc tam jūs varat pāriet uz pašreizējo un vēlams, ka tas vairs nebija 2 metru garš. Galvenais uzdevums ir iemācīt pet staigāt pavadā uz pazīstamā jomā, un īpašnieks vajadzības staigāt ar mājdzīvnieku ap māju, un, ja iespējams, šajā posmā, mācīt mājdzīvnieku komanda “blakus” vai “Stop “.
 4. Iziet uz ielas. Kad Pesk pieradusi pie jaunā munīciju un māju iet labi ar jums, tad jūs varat mēģināt ņemt to ārā uz ielas. Galvenais noteikums, atstājot mājdzīvnieku uz ielas – dariet visu mierīgi, nevelciet kucēnu pavadas, kad jums ir nepieciešams apstāties un kontrolēt savu kustību, dodieties pie mājdzīvnieka.
Lasīt arī  Kā mazgāt traipu no kafijas no drēbēm?

Kucēnu apmācība ir viegls uzdevums, tikai laiks, vēlme un nelielas izmaksas. Bet ar pieaugušo suni lieta ir diezgan atšķirīga.

Pieaugušo suns

Mācīšanās posmi ir absolūti tādi paši kā mācot kucēnu, Bet ir vairākas svarīgas iezīmes, kas jums jāzina:

 • Leash garumam pieaugušo sunim jābūt vairāk nekā kucēnam (6-8 metri)+
 • Pieaugušo suņa mācīšanās termiņš var aizņemt vairāk laika nekā kucēns, tāpēc šajā gadījumā ir īpaši svarīgi saglabāt mieru un atrast kopīgu valodu ar mājdzīvnieku+
 • Labāk ir iepriekš mācīt suni uz komandām “tuvumā”, “sēdēt”, “apstāties”, lai pieaugušo suni varētu kontrolēt uz ielas+
 • Uz munīcijas izvēli rūpīgi jārūpējas, jo pieaugušo mājdzīvnieks nav viegli ierobežot.

Nebaidieties, ka suns jau ir pieaugušais, Mācīšanās process nav daudz sarežģītāks nekā kucēnam. Turklāt 3 mēnešu laikā katrs suns iet pirmo vakcināciju, tāpēc viņai ir vajadzīgs pastaiga.

Biežas kļūdas

Daudzi īpašnieki ļauj kļūdām mācīt suņus, jo viņi nevar izpildīt vienkāršus noteikumus. Neaizmirstiet, ka suns nav vainojams, viņš tikai domā, kas notiek, un šī interese vienmēr ir jāapkaro, nevis radīt suni daudz neērtības, lai viņa nebūtu bail no pavadas.

Galvenās kļūdas:

 • Rudeness, asums, zvērests un rakstīšanas veids – ar šo attiecību, suns nekad nevēlas nēsāt ammunizāciju+
 • Ārvalstu iedzīvotāju klātbūtne un neērto apstākļu radīšana sākotnējos mācību posmos+
 • Nepareizas politikas+
 • Pasteidzieties izlaist mācību posmus vai nepacietību+
 • Suņu spēļu atļauja ar munīciju+
 • Delikatese un spēļu trūkums ar mājdzīvnieku.

Ja jums izvairīties aprakstīja visas kļūdas, process dalības priecēs ne tikai mājdzīvnieku, bet arī jūs ņemt to daudz laika. Suņi ir ļoti gudri, tāpēc, ja viņi ieguvuši, lai jūs vēl kucēni, tad, lai mācītu tos pavadā būs viegli un pat interesanti. Un rezultāts šī darba varēs staigāt ar savu mājdzīvnieku, zināšanas par pasauli un iepazīšanos ar citiem mājdzīvniekiem un to īpašniekiem.

Sāciet iepazīstoties jūsu uzticīgs draugs ar ielu pakāpeniski, un vispirms pastāvīgi jābūt tuvumā, nevis uzsākt no PSA uz aizliegtās vietās.

Un, kad suns kļūst pieraduši pie ielu un saprast dažus smalkumu un briesmām, tas būs iespējams periodiski atbrīvot to neatkarīgo pastaigām, bet tas būtu tuvumā.

Papildus informācija no profesionāļiem ļaus suņu īpašniekiem, lai pareizi mācīt savu mīluli pavadā.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: