Baseins uz lauku mājas zemes gabala: Irinas Tiščenko projekts

Karstā klimatā mājas baseini nav greznība – tie ir noderīgs un nepieciešams papildinājums jūsu dzīves telpai.

Baseins lauku mājā, Irinas Tiščenko projekts – konkursa "Lodžija, balkons, terase" dalībniece.

Lauku mājas baseina attēls Dizaineres Irinas Tiščenko projekts. Tajā viss ir pārdomāts tā, lai pārvietošanās būtu iespējami īsākā ceļā un ar minimālu piepūli: vienkāršas formas, taisnas līnijas, skaidra nosacīto zonu un pāreju loģika. Fotoattēlā redzamajai terasei ir divi līmeņi un daudz vietas, kur izvietot tādus priekšmetus kā sauļošanās krēsli, saulessargi, galdi un soli, kas ir piemēroti atpūtai. Šādu māju baseini parasti ir aprīkoti ar travertīnu un ieklāšanu. Perimetra žogs paslēpj no ziņkārīgo acīm un sniedz drošības sajūtu.

Lasīt arī  Piepūšamais baseins par 100 Euro. un 40000 Euro. - Kāda ir atšķirība?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: