5 dārza veidi: kurš ir jūsu dārzs??

Ir vairāki tipiski dārza plānojuma veidi. Lielākā daļa esošo dārzu vai nu atbilst šai klasifikācijai, vai arī ir starpposma varianti.

Kādas ir starpposma iespējas?? Visas aprakstītās shēmas nav jāpiemēro tīrā veidā. Nekas neliedz bilžu dārzam kļūt par pastaigu dārzu vai enfilādi. Galvenais ir pārveidot sākotnējo haosu par ērtu, jēgpilnu un skaistu dzīves telpu.

Kādi ir starpposma varianti?? Visas aprakstītās shēmas nav jāpiemēro tīrā veidā. Nekas neliedz bilžu dārzam kļūt par promenādes dārzu vai enfilādes dārzu. Galvenais ir pārveidot sākotnējo haosu par ērtu, jēgpilnu un skaistu dzīves telpu.

Paslēpt

1.Dārza istaba

Atklāta telpa ar perimetra apstādījumiem. Piemērots arī terasēm aiz mājas. Pa vidu.. terase, neliels tīrs zāliens, dažkārt dīķis. Blīvs perimetra koka un krūmu maisījuma dēlis aizsargā skaisto dārzu ( terasi ) no vēja un skatiem. Šajā dārzā ir viss nepieciešamais salīdzinoši nelielam izmēram. Ir vietas, kur atpūsties, vietas, ko apskatīt. Lapenes, grila vietas pie atbalsta sienas, puķu dobes kā daļa no mixbord.

2.Plakanais dārzs

Vairākas "istabas", plūst viens otrā. Šis tips zināmā mērā ir iepriekšējā tipa attīstība. Tikai šis skaistais dārzs sastāv no vairākām sekcijām, kas atdalītas ar dzīvžogiem, lapenēm vai vienkārši zaļo masīvu. Šeit ir vieta ikvienam ģimenes loceklim: sporta laukums pieaugušajiem, bērnu stūrītis bērniem, dārzeņu dārzs vecākajai paaudzei, japāņu dārzs -.. viesu uzņemšanai. Un katru izolēto stūri var iekārtot savā stilā.

3.Dārzs pastaigām

Skaistu ainavu un skatu dārzs. Dārza pastaigu versija tiek uztverta kā vienots veselums visi elementi ir savijušies kopā taku un celiņu sistēmā, kas iestiepjas atpakaļ un uz priekšu krūmos un paveras uz žilbinošu skatu. Tas neizslēdz izolētus, slēgtus stūrus Varat izveidot dažādus tematiskos dārzus, piemēram, ēnainu dārzu ar sūnām un papardēm, garšaugu dārzu vai margrietiņu ziedu pļavu.

Lasīt arī  Dārza skulptūras: dārza rotājums?

4.Attēlu dārzs

Lielisks skats no mājas vai lapenes. Tas nenozīmē, ka dārzā nav nekā labāka, ko redzēt no citurienes. Tikai visi nozīmīgie elementi kaskādes, avoti, dekoratīvās sienas, puķu dobes- tieši jūsu izvēlētajā vietā jūs saskarsieties ar jums. Tas var būt pat dzīvojamās istabas vai guļamistabas logs.

5.Dārza perspektīva

Enfilade Garden. Ideāls.. par netradicionālu, iegarenu īpašumu. Pa vidu var izveidot zaļu straumi zālieni – Ar ielejām, salām, paaugstinātiem krastiem, aizaugušiem kokiem un krūmiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: