Uz visiem laikiem kopā ar Starku

Vannas istaba ir iedzimta! Filipa Starka (Philippe Starck) jaunā Duravit kolekcija.

Starck 2- modernā dizaina zvaigznes radītā sanitāro priekšmetu kolekcija vācu uzņēmumam Duravit. Tas ietver dažādu konfigurāciju izlietnes, tualetes un bidē.. Kopā 40 modeļi.

Filips Starks, kuram patīk eksperimentēt un izcelt savu stilu, šoreiz izmantoja atšķirīgu pieeju Ilgmūžīga elegance. Objektu formas.. Bioloģiski tīrs, krāsains klasiskā sniega baltā krāsā, un keramika ir izturīga un viegli kopjama.

Sanitārtehnikas izstrādājumi "by Starck" pēc dizaina var saglabāties visu mūžu un tikt mantots bērniem un mazbērniem. Atbilde uz patērētājsabiedrības laikmetu un nemitīgo dzīšanos pēc jaunumiem.

Aplūkojiet citas Duravit kolekcijas.

Lasīt arī  Marina Sidorina par vannas pārvērtībām
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: