Roca un Laufen izstādē MosBuild 2017

Kādus jaunus produktus Roca un Laufen prezentēs izstādē MosBuild 2017?

No 4. līdz 7. aprīlim Roca Group Krievijā un NVS valstīs piedalījās 23. starptautiskajā būvniecības un interjera izstādē MosBuild 2017. Vairāk nekā 500 kvadrātmetru plašā izstādē bija apskatāmi šādi jauni produkti.. Tika izstādīti visu uzņēmuma zīmolu jaunie produkti un veiksmīgās kolekcijas – Roca, Laufen, Jika, Akvaton, Santek un Santeri

2017. gadā Roca svin 100 gadu jubileju, un tas bija vienojošais stenda koncepcijas motīvs. Ārā caurspīdīgā sienas vitrīnā bija izvietota Roca reklāmas plakātu izstāde no dažādiem gadiem. Tajā apmeklētāji varēja aplūkot arī vēsturiskus videoklipus no dažādiem uzņēmuma vēstures periodiem.

Viens no galvenajiem jaunumiem, kas tika prezentēts izstādē MosBuild 2017, bija pavisam jaunā Armani/Roca kolekcija Baia. Izstādes centrālais elements bija čuguna vanna Newcast. Turklāt stendā tika demonstrētas divas pavisam jaunas šī stila kolekcijas America Evolution L un America Evolution W, izgatavotas no dabīgā ozola masīvkoka. Atsevišķa vieta ekspozīcijā tika atvēlēta Inspira vannas istabu kolekcijai.

Laufen zīmolu pārstāvēja šādi jauni produkti: Cleanet Riva – augsto tehnoloģiju bidē tualete ar visiem tehnoloģiskajiem elementiem, kas meistarīgi integrēti keramikas korpusā. Arī Val kolekcija, ko raksturo precīzas ģeometriskas formas, kuru izstrādājumi – filigrāni izlietnes un brīvi stāvošas vannas Izgatavots no SaphirKeramik un Sentec materiāliem.

Lasīt arī  5 2019. gada vannas istabas dekora tendences
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: