Parīzes stilā: Vox Signature izlietne virs galvas Jacob Delafon

Izlietnes trīs unikālos un patentētos stilos: Classic Modernity™, Mechanic Chic™ un Atelier Vintage™. Tie nav tikai stilistiski risinājumi, bet gan pasaule, ko zīmols ir radījis, lai apvienotu jaunākās dizaina, mākslas un vannas istabas estētikas tendences.

Vox Signature unikālo dizainu iedvesmojusi Parīzes kvartālu arhitektūra.

1. Classic Modernity™ ( Klasisks modernisms )

Classic Modernity™, "Parīzes karte"

Attēlā: Parīzes bistro ar flīzēm

Šajās Vox Signature izlietnēs valda Parīzes 7. rajona ( rajona starp Eifeļa torni, Invalīdu pili, Marsa laukumu un Rodēna muzeju ) atmosfēra. Tas ir mūsdienīgs autentiskuma, stila un personības apvienojums.

Attēlā: rozā zīds

Teksturēts raksts franču bistro flīžu garā, oriģināls tekstūras raksts Parīzes kartes formā un jauna krāsu shēma Delikāts rozā tonis, kas it kā iepilda pilsētas iedzīvotāja ikdienu ar ziedu smaržu.

2. Atelier Vintage™ ( Atelier Vintage )

Atelier Vintage™, "Jacob Delafon logotips no 1930. gada

Šo izlietņu stils atgādina Francijas galvaspilsētas centru 3. rajons – franču modes un amatnieciskās augstās modes dzimtene. Parīzes dvēseles tik iemīļoto vintage pieskārienu šeit var atrast senatnīgos atradumos, atjaunotās darbnīcās, rekonstruētajos loftos.. kur katrai telpai ir savs stāsts.

Attēlā: "Vīnogulāju pīšanas māksla"

Atelier Vintage™ apdare iemieso senatnes mākslu: klāstā ir izlietnes ar pagājušā gadsimta vidū tapušo Jacob Delafon logotipu ( attēlā augšā ) un izlietnes, kas iedvesmojušās no vīnogulāju pinumiem.

3. Mehāniķis Chic™ ( Industrial Chic )

Mechanic Chic™, "Grey Granite EVO112"

Lasīt arī  Jaunas preces no Jörger tagad ir pieejamas Konzept veikalā

Attēlā: "Mīksts kašmirs"

Šo izlietņu dizainu iedvesmojušas bijušo Parīzes 19. rajona rūpnīcu fasādes, kas veidotas no skarbiem, novecojušiem materiāliem.

Tajās apvienota pārdomāta formu arhitektūra ar mūsdienīga interjera tīrām līnijām.

Attēlā: matēts balts

Vox Signature izlietnes ar Mechanic Chic™ apdari Pieejamas trīs krāsas:

  • Izsmalcinātais Soft Cashmere,
  • Dabīgais "Baltais matēts",
  • EVO112 Pelēks granīts.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: