Konzept izstāžu zālē notika ballīte Teksasas stilā

2014. gada 3. jūlijā izstādē Konzept tika prezentēta jaunā KOHLER kolekcija.

Rīgas Konzept izstāžu zālē notika ballīte amerikāņu garā. Prezentāciju apmeklēja vairāk nekā divi simti viesu: arhitekti, dizaineri, dekoratori, žurnālisti un partneruzņēmumu pārstāvji. Viņiem tika prezentēta Vācijas uzņēmuma jaunā vannas istabu kolekcija

The English Trellis sērija ( angļu valodā. ") angļu dārza dzīvžogs ) ietver vannu un izlietni, tualeti un bidē, maisītājus un piederumus, kā arī keramikas flīzes un apmales. Sniegbaltais porcelāna sanitārais trauks ir apgleznots ar ziedu rakstu, kura pamatā ir angļu savvaļas puķes.

Ballīti noslēdza spilgts karsējmeiteņu priekšnesums un loterija ar patīkamām balvām.

Attēlā: Anna Antonova un Boriss Uborevičs-Borovskis ( arhitekts ).

Attēlā: Irina Buldina.

Uz foto: Sergejs Konkovs un Aleksejs Ļebedevs ( Konzept ).

Attēlā: ( TECE ).

Uz fotoattēla: Pēteris Balašovs un Jūlija Balašova.

Lasīt arī  Uz visiem laikiem kopā ar Starku
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: