Dušas angļu valodā

Tiem, kuri uzskata, ka sirdī ir angļi – angļu valodas iedvesmoti dušas aizkari. Patiesībā tas ir gandrīz neaizstājams vannas istabas aksesuārs un dizaina objekts, kas var atsvaidzināt interjeru ar vienu vienīgu detaļu.

Sapņo par Lielbritānijas apmeklējumu Sāciet ar sarežģītās Londonas metro kartes izpēti! Plānojiet savus turpmākos ceļojumus, kamēr jūs dušā mazgājaties.

Tiem, kas vēlas papildināt vārdu krājumu ir īpašs aizkars – Tajā ir vairāk nekā 500 retu vārdu ar to nozīmes skaidrojumu ( angļu valodā ). Līdzīgi dušas ekrāni ir pieejami arī angļu valodā ar šādu spāņu un franču valodas terminu tulkojumu.

Vēl viens retsey angļu valodā Ekrāns ar skatu uz Trafalgaras laukumu. Sēpijas krāsā iespiests attēls uz virsmas veiksmīgi aizvieto fotogrāfiju dzīvojamā istabā.

Visi dušas aizslietņi ir izgatavoti no caurspīdīga vinila, un to standarta izmērs ir 182 x 182 cm.


Šie un citi līdzīgi modeļi ir pieejami Krievijā Veikals tiešsaistē pie OOps!Dizains!


Lasīt arī  Lasiet zem dušas!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: