Disko vannas istabā

Skandē dušā, dejo vannā. Kohler muzikālā sanitārtehnika – ISH inovācija.

Moxie – augšējā dušas galva, kas pēc jūsu pieprasījuma pārvēršas par mūzikas sistēmu. Tieši dušas galviņas centrā atrodas bezvadu skaļrunis, ko var noņemt un piestiprināt ar magnēta palīdzību. Tas straumē mūziku tieši no viedtālruņa vai mp3 atskaņotāja ( Bluetooth savienojums ). Ar akumulatoru darbināms, tas nodrošina līdz pat 7 stundām nepārtrauktas skaņas.

Vēl viens "DJ" no Kohler- VibrAcoustic sistēma. Tā iederas Underscore vannu kolekcijā. Skaļruņi, kas iebūvēti tieši pannā. Kad tas ir piepildīts ar ūdeni, mūzika ir ne tikai dzirdama – ar tālvadības pults palīdzību ir pieejama arī funkcija Emotion Tās vibrāciju ritmu var sajust ar visu ķermeni. Sinhronizēts integrēts apgaismojums vannas istabā rada pilnvērtīgu deju laukuma sajūtu. Varat izvēlēties vienu no četrām melodijām. Funkcionalitātes pārvaldība no skārienekrāna paneļa.

Izpētiet citas Kohler kolekcijas.
Lasīt arī  Villeroy & Boch krāsu akcenti
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: