Collaro ir jaunā Villeroy&Boch kolekcija

Izstādē ISH 2019 Frankfurtē Villeroy&Boch prezentēja savu jauno vannas istabu kolekciju Collaro. Kolekcija izceļas ar materiālu kvalitāti un unikālu stilu. Collaro galvenā iezīme ir izlietņu nobīde, kas lieliski izceļ TitanCeram modeļu smalko formu. Collaro piedāvā klasiska stila risinājumus vannas istabai.

Izlietne uzmanības centrā

Izlietne – Katras vannas istabas centrālais punkts. Tieši izlietnes izvēle ir tas, kas nosaka telpas stilu: no elegantas klasikas līdz minimālisma modernismam. Collaro apvieno taisnas līnijas ar maigu dizainu. Modeļu plānās malas un sienas atspoguļo premium klases vannas istabu kolekcijām raksturīgo vieglumu. Šo efektu nodrošināja inovatīvs materiāls TitanCeram. Tā sastāvā esošais titāna oksīds uzlabo keramikas kvalitāti un ļauj veidot īpaši izturīgus un smalku formu priekšmetus. Pieejams arī ar TitanGlaze pārklājumu – īpaši izturīgu glazūru matētā akmens baltā krāsā.

Collaro piedāvā plašu izlietņu klāstu un daudzas telpu konfigurācijas. Izlietne ir pieejama no 15 modeļi, ir pieejami izlietnes ar virsmu vai pie sienas, ar vienu vai diviem baseiniem, apaļas vai taisnstūra formas, lai atbilstu katra gaumei.

Collaro vannas istabas mēbeles: uzglabāšanas vieta un dizaina elements

Collaro piedāvā plašu plašu ietilpīgu skapīšu zem izlietnes klāstu ar 10 krāsu opcijas. Durvis ir aprīkotas ar alumīnija rokturi padziļinātā zonā, kas ir aprīkota ar nepārtraukti regulējamu apgaismojumu – tas ir pievilcīgs efekts, kas telpā rada īpašu gaisotni. Kolekcija piedāvā sānu un pagraba skapjus ar veļas grozu un veramām durvīm kā papildu uzglabāšanas vienības.

Collaro izlietnes var kombinēt ar Legato un Finion mēbelēm.

Lasīt arī  Jacob Delafon laiž klajā spoguļu skapjus

Pielāgots dizains: Collaro vannu klāsts

Collaro akrila vannām ir vienots dizains ar izlietnēm, un tās pārsteidz ar savu eleganci un ērtumu. Kolekcijas raksturīgās iezīmes ir gludas līnijas un noapaļotas malas, kas atspoguļojas arī vannas istabās. Vannas vienā pusē ir plašs cokola elements, kas atbilst izlietnes dizainam un kalpo arī kā parocīgs plaukts. Izplūdes/pārplūdes caurule hroma, šampanieša, zelta vai melnā matētā krāsā kā izcelšana. Pieejams izsmidzinātājs: līdzīgi ūdenskritumam tas bez trokšņa piepilda vannu.

Collaro ir pieejamas trīs dažādu izmēru pie sienas montējamas un iebūvējamas vannas. Pēc izvēles monolītās izlietnes var aprīkot ar elegantu personalizētas krāsas paneli un hidromasāžas sistēmām.

TitanCeram pirmo reizi galvenajā segmentā

Collaro ir pirmā Villeroy & Boch kolekcija, kurā izmantots TitanCeram materiāls. Collaro ir ideāli piemērots klientiem, kas novērtē kvalitāti, dizainu un cenu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: