Spēlēšanās ar troni

Baroka laikmeta tronis mūsdienīgā interpretācijā. Feruccio Laviani jaunais krēsls uzņēmumam Fratelli Boffi.

Itālis Ferruccio Laviani ( Ferruccio Laviani ) ir pazīstams ar saviem drosmīgajiem eksperimentiem ar formu, materiāliem un akcentiem. Viņš apvieno tradīcijas ar mūsdienu stilu. ( Evolūcija Emmemobili ) vai polikarbonāta lampa pilij Kartell statīvs ( Bourgie )

Divi no dizainera iecienītākajiem materiāliem Plastmasa un koks. Otru viņš izmantoja, lai radītu jauno rokoko tronis krēslu. Mūsdienīgs "tronis" Atgādina astoņpadsmitā un deviņpadsmitā gadsimta dāmu krēslus. – bez rokām un ar zemu piegriezumu, lai jūs varētu ērti uzvilkt kleitu ar plandošiem svārkiem. Feruccio Laviani ir piešķīris jaunu elpu klasiskam priekšmetam.

Itāļu zīmola Fratelli Boffi modelis ir eklektisks. Tai ir kodolīga forma un baroka stila detaļas. Gluds finieris un reljefa griezums uz muguras un kāta. Klasiska balta un brutāla apdare. Lai piešķirtu modelim faktūru un atdzīvinātu to, laka tika uzklāta apzināti rupji, izmantojot stingru otu.

Lasīt arī  LG INSTAVIEW™ DOOR-IN-DOOR® premium klases ledusskapji tagad matēti melnā krāsā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: