Marija spēlē džezu virtuvē

Jaunā dizaina virtuve – Marijas 15 gadu jubilejai.

Džeza jubileja – Marijas populāro Bubi un Jazz virtuves komplektu atjaunināta versija. Jaunais izstrādājums ir pietiekami kompakts, lai būtu piemērots pat mazām virtuvēm. Tās kodolīgā forma un noapaļotās līnijas padara to vizuāli vieglāku. Un tas ir, pateicoties spīdīgajam spīdumam ( arī iekšējām darba virsmām un skapīšiem ir spīdīga apdare mats ). Gludā virsma ir atšķaidīta ar viļņu un rombu 3D reljefu.

Sienas skapji ir aprīkoti ar CLIMBER žalūzijām kā slēģiem. «The Doors." Atvēršana ar vienu pieskārienu, pilnīgi bez trokšņa. Šis dizains ietaupa vērtīgu vietu virtuvē. Jazz Jubilee virtuvi ir viegli kopt, pateicoties izturīgajai emaljas apdarei. Tas aizsargā virsmas no skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Plaša krāsu izvēle jebkurš RAL tonis.

Skatīt citas Marijas kolekcijas.

Lasīt arī  elements palaiž tējkannu ar oglekli
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: