Klusā sajaukšana, ko veic Vitek

Vitek laiž klajā VT-3421 ST blenderu komplektu ar nepārtraukti maināmu ātrumu.

Jaunajā blendera komplektā VT-3421 ST ir apvienotas visas svarīgākās blendera, smalcinātāja un miksera funkcijas, lai. Pilnībā gumijots korpuss un zems trokšņu līmenis. Gumijotais korpuss novērš rokas slīdēšanu darbības laikā, padarot to ērtu lietošanā.

VT-3421 ST blendera komplektam ir stilīgs dizains: Vitek logotipa izvietojums uz nerūsējošā tērauda ieliktņa piešķir tam vēl lielāku statusu. Blenderis ar 800 W jaudu ātri un precīzi samaļ jebkuras konsistences produktus. Mērtrauks un lāpstiņas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Iegremdējamās daļas īpašā forma novērš šļakatu izšļakstīšanos darbības laikā. Turbo režīms un bezgalīgi regulējams 6 ātrumu iestatījums ļauj izvēlēties labāko režīmu dažādu veidu ēdienu sablenderēšanai.

Komplektā ietilpst 0,5 l plastmasas trauks. un 0,6 l mērglāzi.

Lasīt arī  Ernestomeda virtuves minimālisms
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Artis

    Vai varat lūdzu paskaidrot, kas ir “klusā sajaukšana”, ko Vitek veic? Esmu ieinteresēts uzzināt vairāk par šo darbību un kāpēc tā ir tik nozīmīga.

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: