Jubilejas konkurss

Snaidero Kitchen Moscow izsludina Snaidero dizaina balvas konkursu 10 gadu jubilejā.

Arhitekti un dizaineri, kā arī galapatērētāji ir aicināti piedalīties konkursā Snaidero Design Award – privātie klienti. Izaicinājums – Iesniedziet projektu ar Snaidero virtuvi, kas aprīkota ar Miele komplektu ( vismaz 4 ierīces ). Virtuves modelim jābūt pasūtītam laikā no 2013. gada 1. aprīļa līdz 2014. gada 30. martam.

Uzvarētāji tiks noteikti tiešsaistes balsojumā. Profesionāli un privātie klienti, konkursa dalībnieki, vērtēs viens otra darbus. Pirmās vietas balva ir Mercedes-Benz CLA-Class ( kategorijā "Labākais privātais projekts" ) un Mercedes-Benz A-klase ( kategorijā "Labākais dizaina projekts" ). Par otro vietu abās kategorijās – 10000 eiro ceļojuma kuponi ceļojumam uz Itāliju. Trešajam Miele Supertronic veļas mazgāšanas mašīnas.

Konkursa termiņš: līdz 2014. gada aprīlim. Rezultāti tiks paziņoti maijā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par konkursu, apmeklējiet oficiālo tīmekļa vietni.

Lasīt arī  Indesit iepazīstina ar Push&Go indukcijas plīts virsmu klāstu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: