Ādas Röndell trauki

Röndell iepazīstina ar Infinity – jaunu presēta alumīnija trauku kolekciju ar ādas tekstūras ārpusi.

Infinity trauku kolekcija Tajā apvienots aktuāls dizains un modernas tehnoloģijas. Komplektā ir četras pannas ar diametru 20/ 24/26/26/28 cm un ( 24 cm &#41 cm panna ar vāku;. Piemērots pankūku, pankūku, fritētu, cepešu, sautējumu, zivju, dārzeņu, risoto un daudzu citu ēdienu gatavošanai.

Kolekcijas galvenā dizaina iezīme ir SkinLayer ārējā teksturētā pārklājuma izmantošana, kas ir diezgan neparasta Latvijas virtuves piederumu tirgum. Šis pārklājums ne tikai piešķir traukiem estētisku izskatu, bet arī padara tos viegli kopjamus. Dizainu papildina ar silikonu pārklāti bakelīta rokturi tie saglabā minimālu karstumu, neslīd, ir ērti satverami un ugunsdroši.

Keptuves un sautēšanas pannas, kas izgatavotas no presēta alumīnija- Materiāls saglabā un vienmērīgi sadala siltumu. Whitford's Xylan Plus drošības pārklājums – iekšējais pārklājums, kas nesatur PFOA, saglabā visas ēdiena uzturvērtības uz šķīvja un nodrošina, ka ēdiens nesadeg, saglabājot to sulīgu un aromātisku. Xylan Plus samazina eļļas vai tauku patēriņu gatavošanas laikā un ir viegli tīrāms. Visus Infinity kolekcijas piederumus var izmantot uz visu veidu plītīm, tostarp indukcijas plītīm, un mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Lasīt arī  Hotpoint un Džeimijs Olivers vērš uzmanību uz pārtikas atkritumu problēmu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: