Grohe apbalvots ar Red Dot 2017

5 Grohe produkti uzreiz ieguva Red Dot 2017 balvu.

Šogad prestižo Red Dot dizaina balvu saņēma uzreiz pieci Grohe produkti: Grohe Blue Home ūdens sistēma, Grohe Sensia Arena bidē tualete, Grohe Lineare vannas istabas maisītājs un Grohe Concetto un Essence Professional virtuves maisītāji.

Grohe Blue Home sistēma personīgo tīra un garšīga dzeramā ūdens avotu. Ierīce ļauj dzert tīru, filtrētu, atdzesētu, negāzētu, viegli vai stipri gāzētu ūdeni tieši no krāna. Iegūtā ūdens augstā kvalitāte ļauj pēc iespējas samazināt pudelēs iepildīta ūdens izmantošanu.

Grohe Sensia Arena bidē tualetes pods apvieno tehnoloģiju un modernu dizainu. Izstrādāts, lai ikdienas higiēnas rutīnas padarītu pēc iespējas patīkamākas un relaksējošākas.

Grohe Lineare vannas istabas maisītājam ir elegants korpuss, plakans izsmidzinātājs un eleganta ūdens plūsmas regulēšanas svira. Visi šie elementi piešķir modelim mūsdienīgu izskatu, kā arī padara to ērtu lietošanā.

Jaunajiem Grohe Concetto un Essence Professional virtuves maisītājiem ar vienu sviru ir īpaši plāns korpuss un neierobežota funkcionalitāte. GROHE Essence jaucējkrānu silikona sprauslas ir dažādās krāsās.

Lasīt arī  FSB uzsāk durvju čaulu izgatavošanu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: