Whirlpool padara māju gudrāku

Whirlpool sadarbībā ar vadošajiem IT uzņēmumiem izstrādā tālvadības pults vadāmu sadzīves tehniku.

Whirlpool paziņo par partnerību ar pasaules lielākajiem IT uzņēmumiem IBM, Amazon un Nest. Viņi kopā plāno ieviest viedo mājas tehnoloģiju tehnoloģijas, kas padarīs jūsu darbu vieglāku un efektīvāku un jūsu mājokli – ērtāku Vēl drošāk un uzticamāk.

Whirlpool ir pirmais ražotājs pasaulē, kas piedāvā attālināti vadāmu brīvi stāvošu sadzīves tehniku, kuras pamatā ir viedā tehnoloģija 6th Sense Live. Lai kontrolētu ierīci, jums ir nepieciešama tikai piekļuve Wi-Fi un jāinstalē lietotne viedtālrunī vai planšetdatorā. Ar šo lietotni varat kontrolēt visas savienotās ierīces, tostarp veļas mazgāšanas mašīnu SupremeCare, kombinēto ledusskapi Supreme Dual NoFrost un trauku mazgājamo mašīnu PowerDry.

2016. gada janvārī Whirlpool Corporation paziņoja par partnerību ar IBM, lai integrētu mākoņdatošanu un glabāšanu viedās mājas ierīcēs. Šī partnerība ļauj Whirlpool padarīt savu māju gudru Ierīces ir vēl vieglāk lietojamas, un to funkcijas un iestatījumi – kas attiecas uz katru individuālu klientu.

Whirlpool Corporation arī integrē Amazon Dash Replenishment savā viedās mājas sistēmā. Tehnoloģija uzrauga ( citu palīgmateriālu, piemēram, trauku mazgājamās mašīnas tablešu, patēriņu ) cikla laikā un paziņo lietotājam, kad tas ir pilns. Klienti var veikt pasūtījumus Amazon tieši no lietotnes, izmantojot vienu pogas klikšķi.

Whirlpool ir arī viens no pirmajiem zīmoliem, kas sadarbojas ar Nest. Viedā mājoklī SupremeCare veļas mazgājamās un žāvējamās mašīnas var mijiedarboties ar Nest termostatu, padarot tās "kā mājās" un "ārpus mājas" un saskaņā ar tiem, izvēloties labākos iestatījumus apģērba kopšanai. Piemēram, Whirlpool inteliģentā veļas mazgājamā mašīna SupremeCare aktivizē papildu bungas rotāciju, kad lietotājs ir prom un mazgāšanas cikls ir beidzies, lai novērstu drēbju sablīvēšanos.

Lasīt arī  Twinstore rīko Jaungada tirdziņu

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: