Whirlpool iegūst 6 iF DESIGN AWARDS balvas par izcilu dizainu

Whirlpool iegūst 6 prestižas balvas 2019. gada iF DESIGN AWARDS balvās. Kopumā 11 Whirlpool, Indesit, KitchenAid un Bauknecht produktiem ir piešķirta iF balva par izcilu dizainu un inovatīvām tehnoloģijām.

Whirlpool W Collection W9 virtuves tehnika un Bauknecht 11. klases iebūvējamā plīts saņēma divas balvas. Whirlpool W Collection 4Doors ledusskapis, W Collection Supreme Clean šaurā trauku mazgājamā mašīna, Indesit Push&Go žāvētājs un KitchenAid trauku mazgājamā mašīna ar īpašu stikla turētāju ieguva balvu.

Whirlpool W kolekcija W9

Whirlpool W Collection W9 premium sērija Iebūvēta cepeškrāsns un mikroviļņu krāsns, vertikāls tvaika nosūcējs un indukcijas plīts. Visi modeļi ir pieejami melnā krāsā. Iebūvējamā cepeškrāsns un mikroviļņu krāsns ir aprīkotas ar anodēta alumīnija rokturiem. Spīdīgās stikla virsas nevainojami saplūst ar melnajiem matēti melnajiem ieliktņiem uz modeļu durvīm, radot vienotu stilu visā kolekcijā. Turklāt klāsts ir aprīkots ar ļoti funkcionālām funkcijām. Piemēram, indukcijas plīts ir aprīkota ar viedo tehnoloģiju 6th SENSE. Viedā sensoru sistēma izvēlas optimālo temperatūru un laiku – vienkārši izvēlieties ēdiena veidu un gatavošanas metodi. Katram izvēlnes solim skārienekrāna displejā tiek sniegti detalizēti padomi, kuru programmu izvēlēties.

Whirlpool W Collection 4Doors ledusskapis

Whirlpool 4Doors ledusskapis ar saldētavu Premium W kolekcijas daļa. Gudrs eleganta dizaina un inovatīvu tehnoloģiju apvienojums. Unikāls četru durvju dizains, kas iederas modernā virtuvē. Ledusskapim ir ietilpīgs 591 litra nodalījums, un tam ir displejs visā ierīces platumā. Integrētie rokturi atvieglo ledusskapja ar saldētavu durvju atvēršanu. Lietotājam ir plašs skats uz visiem plauktiem, un mīkstais kaskādes apgaismojums izgaismo telpu. 4Doors ledusskapis ir aprīkots ar inteliģento 6. SENSE tehnoloģiju, kas automātiski izvēlas labākos pārtikas produktu uzglabāšanas apstākļus.

Whirlpool W Collection Supreme Clean šaura trauku mazgājamā mašīna

Lasīt arī  Interlight Moscow rīko konkursu PinWin vietnē

Whirlpool Supreme Clean šaura trauku mazgājamā mašīna Premium W Collection sērijas modeļu klāstā ir uzlabotas funkcijas, kas ir līdzvērtīgas standarta modeļu izmēram. 45 cm plats izstrādājums – ideāli piemērots pilsētas dzīvokļiem, kur katrs ēdiena gatavošanas vietas centimetrs ir izšķirošs faktors.

Trauku mazgājamā mašīna, kas aprīkota ar inteliģento tehnoloģiju 6th SENSE. Pateicoties viedajiem sensoriem, tas nosaka ierīces noslodzes līmeni un trauku netīrības pakāpi un pēc tam automātiski izvēlas piemērotāko mazgāšanas ciklu. PowerClean tehnoloģija nodrošina arī augstu produktivitāti. Ierīces aizmugurē ir augstspiediena smidzināšanas sprauslu sistēma. Šī tehnoloģija rūpīgi noņem pat vissmagākos netīrumus, tāpēc nav nepieciešams iepriekš mērcēt traukus.

Modelim ir intuitīva skārienekrāna saskarne, kurai var piekļūt, izmantojot tumšo displeju. Tā nodrošina ātru piekļuvi populārākajām programmām. Uz grīdas blakus ierīcei projicēta LED lampiņa informē lietotāju, kad cikls ir pabeigts.

Indesit Push&Go žāvētājs

Indesit Push&Go veļas žāvētājs Perfekti apvieno oriģinālu dizainu un augstu funkcionalitāti. Ierīces izliektās formas ar noapaļotiem stūriem rada elegantu izskatu, un tās intuitīvais interfeiss atvieglo lietošanu ikdienā. Push&Go poga, lai nebūtu jādomā par žāvēšanas programmu. Nospiežot pogu, tiek aktivizēts īpašs algoritms, kas nosaka ideālo temperatūru, pamatojoties uz bungas ātruma un mitruma sensora informāciju. Jaunais dizains ļauj viegli iekraut un izkraut veļu, pateicoties plašajam durvju atvērumam, un ļauj tīrīt pūku filtru, neizņemot kondensatoru. Tādējādi lietotājs var viegli izžāvēt kokvilnas un sintētiskās drēbes. 

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: