Vēsturiskie Gaston y Daniela rotājumi pie Manders

Spāņu zīmols Gaston y Daniela ar dažādu vēsturisko laikmetu un kultūru iedvesmotiem rakstiem un faktūru tagad ir pieejams Manders veikalos.

Kolekcija "Tierras" Gaston y Daniela aptver dažādas tekstūras. Tajā ir pārinterpretēti vēsturiski ornamenti, kas aizgūti no mākslas un amatniecības, piemēram, dažādas izcelsmes un laikmetu keramikas flīzes. Ģeometriskas apdrukas ar dažādiem motīviem, to rakstiem un krāsām, kas pārnestas uz 100% lina auduma. Paplašināta platuma audumus var izmantot kā biezus aizkarus. 60. gadu un popārta pārspīlētās mākslas iedvesmots žakarda samts ir pieejams melnā un baltā krāsā. Ģeometrisks vilnas polsterējums papildina austo bouclé pamatni.

Tierras kolekcijas galvenā līnija – Romiešu audumi. Tā ietver dažādus ornamentus, kuru izcelsme meklējama keramikas flīzēs Eiropā. Holandē un Portugālē mazās manufaktūrās pirmie sāka ražot keramiku ar kobalta glazūru. Ornamenti tiek kombinēti ar spilgtām krāsām, piemēram, Prati un Monti variantos. Trevī ornaments atgādina labirintu: līnijas saplūst un atšķiras, nekur nekrustojoties.

Kolekcijā Dolomitas izmantoti Dienvidamerikas motīvi. Audumu maigās krāsas ir apvienotas ar tradicionālajām aušanas tehnikām. Uz lina auduma izšūtas sarežģītas ģeometriskas formas Mare, iedvesmojoties no tradicionālā ikat stila izšuvumiem uz Kaukāza kalnu tautu kaftaniem.

Divu veidu auduma Bolzano/Trento gluda un fakturēta siļķes raksta bouclé, imitē tradicionālos audekla veidus ne tikai tehnikas, bet arī krāsu ziņā. Rezultāts ir iespaidīgi audekli, kuros auduma neregulārā tekstūra papildina krāsu mirdzumu, ko iedvesmojušas dabiskās krāsvielas.‎ Gaston y Daniela audumi jau ir pieejami Manders veikalos.


Kontakti Manders izstāžu telpu adreses.

Lasīt arī  Panasonic iegūst skaistumkopšanas balvu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: