Uzaicinājums iesniegt pieteikumus Lexus dizaina balvai

Pieteikumi Lexus Design Award Russia Top Choice 2019 balvai tiks pieņemti no 2018. gada 10. augusta līdz 28. oktobrim.

Programmas mērķis vienmēr ir palicis nemainīgs padarīt pasauli labāku ar dizainu. Tas ir skaidrāks nekā jebkad agrāk, jo septītais konkurss 2019. gadā notiks ar devīzi «Dizains labākai nākotnei ( Dizains labākai rītdienai ).

Jaunās paaudzes dizaineru idejām, ko viņi piedāvā konkursā, jāņem vērā ne tikai trīs Lexus zīmola pamatprincipi.. «Paredzēt", «Lai ieviestu inovācijas" un "Intriga", bet arī nākotnes sabiedrības vajadzībām. Lexus Dizaina balvas dalībniekiem ir jāizstrādā inovatīvi un svaigi radoši dizaina risinājumi, kas veicina sabiedrības nākotni.

Lexus dizaina balva Latvijas Top izvēle – trešo reizi tiks pasniegta īpaša balva dizaineriem un māksliniekiem; konkursa Latvijas posmā tiks prezentēti darbi, kas varētu veicināt labākas nākotnes veidošanu visiem. Uzvarētājs iekļūs starptautiskā Lexus Design Award konkursa pusfinālā, kurā piedalās divi simti jauno talantu no visas pasaules, kas cenšas iegūt atzinību par inovatīvu dizainu.

Lexus Design Award Russia Top Choice 2019 Latvijas posma žūrijas locekļu vārdi tiks paziņoti 2018. gada septembrī., un uzvarētājs, finālisti un otrās vietas ieguvēji tiks paziņoti 23. novembrī Maskavā, apbalvošanas ceremonijā.

Ja kvalificēsieties starptautiskā konkursa finālam, jums būs iespēja izveidot darbojošos prototipu ar budžetu līdz 3 miljoniem eiro. Japānas jenas ( vairāk nekā 1,7 miljoni. Euro ) starptautiski atzītu mentoru vadībā un prezentēt to Milānas Dizaina nedēļā. Šeit viens no Lexus dizaina balvas finālistiem saņems konkursa galveno balvu – Uzvarētāju izvēlēsies starptautiska žūrija. Pagājušā gada finālistus vērtēja tādi vizionāri kā sers Deivids Adžajē (Sir David Adjaye) un studijas Snarkitecture un Formafantasma pārstāvji.

Lasīt arī  Baker, Latviešu balets un Bauhaus
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: