Tekstils izstāde Gogoļa nama Jaunajā spārnā

22. martā Gogoļa nama Jaunajā spārnā tiek atklāta izstāde "TEKSTILS", kas pēta teksta un tekstila attiecības. Kuratores Olga Boško un Luīze Morēna.

Materiāls ar visām tā faktūras īpatnībām un lingvistiskās formas veido vienotu jēgas audumu. Ap skatītāju savijas vārdu tīkls. Tā stāsta par to, ka teksts un tekstils vienmēr ir bijis instruments, ko cilvēce ir izmantojusi, lai pierakstītu savu vēsturi.

Autori fiksē mūsdienu dzīves lingvistisko formu izmaiņas, seko līdzi modei ( tostarp apģērbā ) un runā par pilsētas konteksta rašanos kā sintakses veidošanos. Vairākos eksponātos vēstījums ir iekodēts, pārvērsts kalambūrā, un dažviet vārdi ir pilnībā zaudējuši savu nozīmi: materiālās virsmas verbalizācija ir novesta līdz manifestam, un tekstils nosaka toni, bez kura teksts nebūtu iedomājams.

Izstādē piedalās mākslinieki:

Irina Korina, Gosha Ostretsov, Elikuka, Alisa Yoffe, Chaim Sokol, Maria Chuikova, Valera Chtak, MishMash + Shura Chernozatonskaya, Olga Bozhko, Masha Arendt, Natasha Arendt, Natalia Struchkova, Alexander Petrelli, Arkady Nasonov, Ustina Jakovļeva, Vitas Stasiunas, Ludmila Konstantinova, Žora Litičevska, Ksenija Sorokina, Sveta Šuvajeva, Darja Krotova, Dmitrijs Bulņigins, Ikuru Kuvadžima, Sofija Izraēla, Aleksandrs Petļura, Aleksejs Tregubovs.

Izstādē būs skatāmi objekti, kas veidoti dažādās tehnikās, tostarp izšūšanas, apdrukas uz auduma, šūšanas un adīšanas, kā arī instalācijas jauktā tehnikā.


Informācija par mākslas telpu
Gogoļa nama JAUNAIS spārns:
Jaunā spārna darba laiks: atvērts katru dienu, izņemot pirmdienas un otrdienas, no plkst. 12.00.00 līdz 20.00.
Vasarā: tās pašas dienas no 12.00 līdz 19.00.
Biļešu cenas:
150 . ( pieaugušajiem ), 100 p. ( bērnu vai preferenciālais ).
250 . ( vienreizēja ekskursija uz Jauno spārnu un Gogoļa māju ), 150 p. ( preferenciālais vienreizējais )
Adrese: Nikitsky boulevard, 7, m. Arbatskaya.

Lasīt arī  Decor Bourjois atlaide paneļiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: