Spožā orhideja

Izsludināta 2014. gada tendence-krāsa! Aizraujošs, valdzinošs, maģisks.

PANTONE® 18-3224 Radiant Orchid – Panton aģentūras X-Tile 2014. gadam paziņotā jaunā modes krāsa. Krāsa "Radiant Orchid" Saskaņoti fuksijas, rozā un violetās krāsas toņi. Saskaņā ar Leatrice Eiseman ( Leatrice Eiseman ) Pantone Color Institute® izpilddirektore, «starojoša orhideja" intriģējošs un iedvesmojošs.

Krāsa, kas labi darbojas kā fons, detaļa un akcents. «'Radiant Orchid' Lieliski papildina olīvu un haki krāsas, lieliski sader ar tirkīza, zili zaļu un pat gaiši dzeltenu krāsu. «Radiant Orchid' Tikpat efektīvi atdzīvina neitrālas krāsas: pelēku, smilškrāsu un sārtu.

Lasīt arī  Arte Veneziana sūta uz Venēciju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: