Rūpnieciskā dizaina dienas Skolkovā

No 2016. gada 29. jūnija līdz 1. jūlijam Maskavā notiks pirmais ikgadējais projekts "Rūpnieciskā dizaina dienas Skolkovā".

Projekta "Rūpnieciskā dizaina dienas Skolkovā" programma ir pielāgota IT, kosmosa pētniecības, biomedicīnas pētniecības un energoefektīvu tehnoloģiju jomām. Tā tiks attīstīta trīs virzienos.

29. jūnijs. Pirmā diena "PUBLICITĀTE" tiks atklāta ar lekciju "Rūpnieciskā dizaina loma inovatīvu izstrādņu komercializācijā". Sesijas dalībnieki: Rūpniecības ministrijas, Tirdzniecības centra "Skolkovo" pārstāvji, Rostec Corporation un VNIITE. Dienas galvenais runātājs būs Djorgijs Bēzērmeni-Nagijs (György Boesørmeni-Nagy), kurš stāstīs par Ungārijas pieredzi dizaina nozares veidošanā. Par inovācijām rūpnieciskajā dizainā Nīderlandē stāstīs arī Matteijs van Dijk aģentūra KVD reframing. Sergejs Smirnovs, SmirnovDesign dibinātājs, uzstāsies ar lekciju "Pirmsprojekta izpētes nozīme rūpnieciskajā dizainā medicīnas tehnoloģiju jomā".

jūnijā 30. Otrā dienaBŪTNE Sanāksme "Inovatīvu dizaina centru attīstība, balstoties uz reģionālajiem tehnoparkiem" sāksies ar diskusiju par rūpnieciskā dizaina veicināšanu reģionos. Šajā dienā notiks arī holandiešu dizainera Jonasa Martensa lekcija "Jaunas pieejas ražošanai". Pārstrāde. Inovatīvi dizaina jaunuzņēmumi", Boriss Berlins, vadošais rūpnieciskais dizainers no Dānijas, ar tēmu "Dizains krustcelēs". Jauni materiāli un tehnoloģijas". Būs iespēja tikties ar itāļu dizaineri Mario Bellini viņa meistarklases laikā. Diena noslēgsies ar diskusiju "Tendenču izpēte kā instruments uzņēmuma stratēģijas pielāgošanai" ar vietējo speciālistu līdzdalību.

1. jūlijs. Trešā diena "INNOVĀCIJAS" sāksies ar sesiju "Robotika un rūpnieciskais dizains", organizē Skolkovo Robotikas centrs. Noslēguma dienas galvenā persona būs Astrarossa Design prezidents Vladimirs Piroškovs ar uzrunu "Kur mēs lidojam"? Latvijas pilotējamās kosmosa telpas nākotne, Dmitrijs Karpovs, Lielbritānijas Dizaina augstskolas pasniedzējs, ar tēmu "VR-UX jauni izaicinājumi dizaineriem". Dienas noslēgumā tiks paziņoti trīs dienu ilgā dizaina hakatona rezultāti.

Projekta "Rūpnieciskā dizaina dienas Skolkovā" paralēlā programma piedāvā seminārus un meistarklases kontaktbiržas, gadījumu izpētes un "Klientu skolas" formātos, kas ļaus veidot tiešus profesionālus kontaktus un apgūt mijiedarbības prasmes starp tehnoloģiju jaunuzņēmumiem un rūpnieciskajiem dizaineriem.

Lasīt arī  BATIMAT Inside rīko dalībnieku atlasi

Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos bezmaksas pasākumam.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: